[]

Turkcell salla kazan'da hiç konuşma ya da internet gelmiyor artık?

Arkadaşlar toplam 4 telefonla 1-2 aydır sallıyorum hiç ne internet ne de konuşma geliyor. Hep 1 gb facebook/twitter/instagram/youtube vs geliyor.

Sizde durumlar nasıl?


 
1 gb instagram veya twitter geliyor bir suredir bana da.


  • hrskrs  (25.01.19 00:30:01) 
Oha bana o bile gelmiyor. Anca yok lifebox, yok fulltrip, yok bip. Gb falan gelsin lan.


  • kibritsuyu  (25.01.19 00:46:01) 
hiç sallamıyordum görünce sallayayım dedim. hani belki "lan bu adam hiç sallamıyor zaten eli boş göndermeyelim" derler dedim ama 1 aylık fizy üyeliği verdiler sağolsunlar.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.01.19 00:49:08) 
Valla bununla ilgili yazdan kalma hatta daha da öte gelen mesajları ekran görüntüsü alıp entry olarak yazmıştım. Aynen,1 gb instagram yada artık facebook falan işte...


  • ben de yazijem hea  (25.01.19 00:49:19) 
Günlük 1 gb internet geliyor bana hep.


  • hair freak  (25.01.19 09:21:54) 
vınn sahibiyseniz günlük 1gb geliyor hep.

normal telefonu bilmiyorum ama.
  • avianthem  (25.01.19 14:03:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.