[]

Çözülemeyen anemi vakası

2 aydır kedimde anemi belirtileri var. zayıflık, iştahsızlık, çok uyuma burunda solukluk, tüylerde sönüklük, pika sendromu (beton toprak yalama).

geçtiğimiz kasım ayının sonunda vete götürdüm. geniş çaplı bir kan tahlili yapıldı. başlangıç seviyesinde anemi ve enfeksiyon çıktı. antibiyotik ve demir şurubu kullandık. 1 hafta sonra tekrar tahlil yapıldı ve değerler normale dönüyordu. 1 hafta daha antibiyotiğe devam ettik bi süre baya düzeldi toparlar gibi oldu ama sonra tekrar eskiye dönmeye başladı.

şuan sadece yemesi içmesi düzeldi ama kilo alamıyor, pika sendromu devam ediyor ve tam olarak sağlıklı görünmüyor. bir çok anemi türü olduğu gibi anemiye sebep olan bir çok ayrı hastalık da varmış. vet de tahlillerde bir şey çıkmadığı için kesin bir şey söyleyemiyor kedim de iyileşemiyor. ne yapmam lazım? özellikle vet hekimler görüşlerini belirtirse çok memnun olurum.

aşağıya tahlil sonuçlarını da koyayım.

 
  • holoscene  (24.01.19 16:19:36) 
hangi şehirdesiniz


  • oscar  (24.01.19 19:44:35) 
kedi şuan istanbulda


  • holoscene  (25.01.19 16:23:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.