[]

Sevgili bulma işleri

Eksicanlar hepinize merhaba, gelin şu arkadaşınıza bir el atın
Yıllardır kendi çapımda bir çok alanda bir ilerleme kat ettim(iyi bir okuldan bölümden vs mezunum falan filan cart curt), ancak şu gönül işlerinde hep iki adım geri iki adım ileri durumdayım. Çok yakışıklı bir kişi olmasam da en azından Ciguliye falan da çok benzemiyorum diye düşünmekteyim:-). Az çok sosyal de bir insanım, muhabbetim sarar vs. ama nerede yanlış yapıyorum çözemedim gitti uzun zamandır. Çok farklı milletlerden ve yaş gruplarından kadınla iletişime geçmişindir şu ana kadar, ancak en fazla bir iki bulusma/görüşme sonrasında mesele tamamen kopuyor ya da istemediğim noktalara dönüyor.
Aceb tecrübeli arkadaşlar bu konuda fikir verebilirler mi bana ?
Şimdiden yazan yazmayan yaşamayan herkeşlere çok teşekkür

 
Valla beğenmiyorlardır tipini. Denemeye devam et.


 • j r r tolkien hayrani  (24.01.19 01:01:16) 
pics or didnt happen


 • bardakigüneşgözlüğü  (24.01.19 01:30:01) 
Muhabbetin sarmiyor demekki


 • acemi  (24.01.19 08:41:51) 
bu kadar kafa yorma olm, eskorta git.

edit: valla cidiyim ben.
 • datnet  (24.01.19 10:53:10 ~ 11:25:06) 
görüştüğün kadınlara arkadaş gibi yaklaştıgın için olabilir mi?


 • dafuq  (24.01.19 10:56:22) 
Dalga geçme gereksinimi duyanlar hariç eleştiri veya fikir telakkisinde bulunan tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ederim. Düşüneceğim bunları


 • whoshothesheriff  (24.01.19 11:07:10) 
Sosyal medya sağ olsun, her iki cins için de devamının gelmesi artık daha zor. Çünkü her saniye çok daha güzel, yakışıklı insanların resimlerinin bombardımanına uğruyoruz. Nedeni bu olabilir. Sana göre sen ortalama bir tipsin değil mi? O kızlara aynı anda pek çok erkek yazıyor ve çoğu içlerinde kendilerine yazan en yakışıklı erkek kimse onunla devam etmeyi tercih ediyor. Görsellik kadın, erkek herkes için eskisinden çok daha önemli artık. Çünkü dediğim gibi insanlar (bilhassa kadınlar) daha iyisine erişmede sıkıntı yaşamıyor internet sayesinde. Eskiden insanlar civarında kim varsa onu tanır, onu severdi, dünyadaki diğer kişilerden pek haberleri olmazdı. İnternet bunu çok değiştirdi.

Sohbet, muhabbet, karakter, mizah anlayışı... E peki bunlar çok mu önemsiz? Hayır değil, bunlar da önemli. Ama kişi karşısındakinin tipini beğenirse önem arz ediyor. Tipini beğenmezse arkadaş olarak kalıyorsun. Ya da bir ihtimal karşındaki kişi gerçekten çok etkileniyor ve tipine rağmen ilişkiye başlıyor (erkekler bu konuda çok daha şanslı).

Peki sen ne yapacaksın bu durumda? Seçenekleri arasındaki en düzgün tipe sahip erkeğin sen olduğu kıza denk gelene kadar sosyalleşmeye devam edeceksin. Ya da salacaksın pek çok insan gibi, uğraşmak istemeyeceksin bir noktadan sonra.
 • i m cool with that  (24.01.19 11:36:16) 
Eksik veri var elimizde. seni tanımadan bilemeyiz. Çevrende dürüst bir yakın arkadaş yok mu? ona sor bu durumu.


 • komando kani var bende  (24.01.19 11:36:48) 
Hit the gym, go to therapy.


 • JohnOakley  (24.01.19 11:56:49) 
Muhabbetim sarar demissin ama o kadar da sarmiyordur belki ve farkinda degilsindir?
Bir de kimisi gercekten agzi guzel laf yapiyor normalde ama kadinlarin karsisinda oyle degil.

 • stavro  (24.01.19 12:07:22 ~ 12:10:19) 
Sevdiğin kadına iltifat et, kendini belli et. Kadınlar kendilerine değer veren erkeklerden hoşlanır. Seni tanımadığım için senle ilgili söylemiyorum. Bence tip ikinci sırada. Erkek zeki, komik ve muhabbet edilebilir olmalı öncelikle.Kadınlara değer verdiğini hissetirmezsen ve belirsiz davranırsan kadın da başka biriyle ilgilenmeye başlar.


 • beyaztenlikiz  (24.01.19 21:40:31) 
Bende evliydim boşanalı 2,5 sene oldu doğru düzgün el ele tutuşup gezdiğim kız arkadaşım sevgilim olmadı beğenmedim yada beğenemedim ama arayışta olduğum dönemler zaman zaman oldu bazen oluyor yalan yok fakat NET ortamı inanın o kadar zorlaştı ki çok meziyetli çok yakışıklı çok paralı ne bilim böyle dikkat çekici olmalısınız yoksa gerçekten NET ortamında işler çok zorrrr


 • tolgame  (26.01.19 16:48:36) 
Valla ben artık bu ihtiyar yaşımda (42) şuna kanaat getirdim, bazı insanlar bu gönül işlerini beceremiyorlar. Bunun da bir yetenek boyutu var herhalde. Belki sen de onlardansındır. Ben çoktan yenilgiyi kabullendim, aramıyorum bile. Bu yaştan sonra da edebimizle oturalım artık değil mi?


 • d max  (29.01.19 23:52:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.