[]

Superonline'ın bu yaptığına ne denir?

Arkadaşlar 4 ay önce 59 TL'ye AKN'li 24 mbit paketime 24 ay taahhüt verdim. Kota kalktı tamamen, faturamı 20 ay daha 59 TL odicem, yeni aboneler 90 tl öderken.

Az önce superonline aradı, 1 ocakta tarifeler değişti beyefendi, paketinizi güncelleyelim isterseniz 15 mbit ya da 25 mbit olarak diye.

Yani 59 TL ödediğim paketi 90 tlye çıkarmak için onay istediler. :D şaka gibi.

Superonline'a niye batıyor ki 59 TL ödemem? Enayi miyim ben 20 ay daha 59 TL ödeyip sınırsız kullanma hakkım varken bana zam yapın 90 tl öderim diyim.

edit: bayi bu arada arayan. superonline merkez değil.

 
herkes tuttugunu sikmeye calisiyor iste


  • 000000  (22.01.19 17:58:23) 
serefsizler iste, kime gecirebilirlerse. 10 lira indirim icin 24 ay baglarken bir sey yok, AKN kalkinca paketinizi guncelleyelim... sktir ordan. telekom bunu yapmadi bana. gerci ben aradiklarinda telefonu acmiyorum. sms attilar "artik akn yok kafaniza gore takilin" diye, guzeldi.


  • der meister  (22.01.19 18:00:48) 
Arayan merkez değilse hiç kaale almayın hocam.Beni digiturk abonesiyken arayıp “digiturkten arıyoruz ,sizi abone yapalım” diyen telefonlar alıyodum.Bunlar bi şekilde telefon numaralarımızı elde edip,tarife satmaya çalışan 3. parti çağrı merkezi şirketleri,bayiler.


  • arenas  (22.01.19 18:34:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.