[]

2500 TL'lik Mustafa Kemal kitabı karaborsada ne kadara gider?

1881 tane basılacakmış, çok özel bir kitap olacakmış falan filan inter milan.

Bu kitabı karaborsada kaç paraya görürüz? Alıcı çıkar mı daha doğrusu?


 
Elinde patlar olm bulasma.


  • stavro  (22.01.19 12:54:38) 
Güven olmaz. İlk kitap karaborsaya düştü diye bu sefer Uğur Dündar’ın yazdığı introyu da içeren 2. Baskı yaparlar falan.


  • malheiros  (22.01.19 12:59:24) 
Elinde patlar +1 Türkiye burası kim seri üretim kitaba binlerce lira verecek yahu?


  • dox  (22.01.19 13:02:33) 
İzmir’deki sahafları dolaştığımda nicelik olarak en fazla Yılmaz Özdil kitapları olduğunu gördüm. Önemli olan gerçekten koleksiyoner olan kütüphane sahibi okurların böyle niteliksiz bir kitabı, sırf ciltlendi diye koleksiyonuna dahil etmek için o fiyatı gözden çıkarıp çıkarmayacağı. Yani itibarı! 3 ay sonra kimsenin umrunda olmaz diye tahmin ediyorum.

Atatürk’le ilgili en derinliksiz ve en ticari kitabın, onunla ilgili ilk koleksiyon baskısı olması da çok trajik ayrıca.
  • levent bilgen  (22.01.19 15:53:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.