[]

sizin de kedinizin tüyleri çiş oluyor mu?

merhaba,

5 yaşına yaklaşmış kısır bir erkek kedim var.

bazen çişini yaptığında toplarının olması gereken yer veya o civarda tüylerine çiş oluyor. kendisi pek yalanmayan bir kedi olduğu için de ben silip temizliyorum genelde. normal bir durum mu bu?

not: bu arada yeni bir şey değil, kediyi sahiplendiğimden beri hep ara ara oluyor. ben de kendi pasaklılığından diye düşündüm bugüne kadar.

 
sanırım kediniz pasaklı, dişi kedim var hiç çiş ya da kaka koktuğuna şahit olmadım


  • 9kuyruklukedi  (21.01.19 14:35:13) 
Uzun tüylü, 3 yaşında kısır erkek kedimiz var. Birkaç kez denk geldim poposunun kirli kaldığına. Şöyle bir çözüm bulduk; veterinere gittiğimizde popo bölgesindeki tüyleri traş ediyor.


  • takıl yani takmıyo belli  (21.01.19 15:34:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.