[]

Şu çanta nasıl, işimi görür mü?

tr.puma.com

Arkadaşlar erkeğim. Haliyle küçük küçük eşyalar oluyor. Powerbank, gözlük kutusu, mendil, anahtar vs. Bunlari koycam içine.

Ferrari modeli deri çantalar da güzel ama stoklarda yok. Flo vb sitelerde var ama sipariş edince gelmeme ihtimali var.

Ben de pumanin sayfasında yukarıdaki çantayı beğendim. F/p ürünü.

Sizin başka öneriniz var mı?

 
Bence gayet şık


  • lost aci soyler  (18.01.19 15:18:09) 
Biraz tıkış tıkış olacak çantanız. kaft çantalar daha uygun olabilir. Tabii fiyat artıyor ama.

www.decathlon.com.tr
  • kablelvuku  (18.01.19 15:19:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.