Ankara'da kiralık daire arıyorum (1+1/ 2+1)

Boş ya da yakın zamanda boşalacak şekilde, eşyalıysa eşyaları elde kalsın da depozitoya çökelim seviyesinde olmayan, komisyon ödemeden yerleşebileceğim bir ev arıyorum. Kira olarak evin ve evin muhitinin durumuna göre eşyalı seçeneklerde 1000-1100 liraya kadar çıkabilirim.

Eşyasız evler Eryaman'ın metroya yakın kesimlerinde ya da Toki Turkuaz'da olabilir. Yapracık da çok önerildi ama daha önce inceleme fırsatım olmayan bir muhit.

Turkuaz Toki'de ya da Eryaman'ın metroya yakın kesimlerinde olabilir, Çankaya, Yenimahalle gibi semtlerin merkezi muhitleri de olabilir.

Ancak oturacağım ev özellikle metroya, olmazsa bile toplu taşıma ağlarına yakın olmalı.

Bu kriterlere uyan, eli yüzü düzgün bir eviniz varsa ve kiralamayı ya da devretmeyi düşünüyorsanız talip olabilirim.

Bütün bunlara ek olarak evi eşyalı tutmadığı halde, şehirden taşınacak olan ya da bir şekilde eşyalara ihtiyacı kalmayan, kira kontratı devam etmekte olan kiracılar varsa onlarla da eşyalara uygun bir bedel ödeyerek devir konusunda anlaşabiliriz. (Bu seçeneği daha cazip bulmaktayım.)

wweeffdd@gmail.com

Turkuaz'da metro yok. 750 ye 3+1 rahatlık bulursun. Ama bence doğru yere baktığın konusunda emin olmalısın. Sonra bana mesaj atarsan bölgede yönetici bir tanıdığımız var, çatır çatır buluyor bulduruyor.

  • baal  (17.01.19 15:19:24)
turkkonut 1100tl esyalı rahat bulursun. İnsan kalitesi olarak bayağı iyi.

  • laranja  (28.02.19 15:49:54)