[]

better call saul finalinde beni sürprizler bekliyor mu?

evet vakitsizlikten mağaradan yeni çıktım.

Öncelikle kimsenin Spoiler vermesini istemiyorum ancak finalinde beni sürpriz şeyler bekliyor mu merak ediyorum. Bekliyorsa evet beklemiyorsa hayır diye yorumlarınızı yapabilirsiniz:)

not: Mike reisin hastasıyız.

Böylece diziyi sevenlerine de hatırlatmış oldum

 
ufak tefek sürprizler var :)


  • givemesomesubstance  (17.01.19 14:59:34) 
final derken, yeni sezon yok mu yani? hayırrrrr


  • scudman1  (17.01.19 15:14:39) 
4. sezon netflix e yüklendi mi?


  • kimberly wexler  (17.01.19 16:51:31) 
@kim

torrentte var ben oradan izliyorum
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (17.01.19 17:11:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.