[]

Komikli video

www.youtube.com

şu videonun tam versiyonu gibi bir şey var mı?


 
hjdhgadhg anlamsızca güldüm ben de ya çok teşekkürler.


  • new day new life  (17.01.19 06:34:09) 
Bu videonun hem tam hali var hem de daha sonra adamla yapılmış röportaj var. İşten atmışlar kariyeri bitmiş tv’de. Radyoculuğa başlamış. Cepteyim link bulmam zor olur.


  • reyals  (17.01.19 07:42:54) 
hayır. bu zaten yanlış hatırlamıyorsam bir reklam filmi ya da onun gibi bir şeydi. parodi yani. gerçek bir talk show değil.


  • kibritsuyu  (17.01.19 07:44:10 ~ 07:44:54) 
@kibritsuyu Geçen hafta izledim. devamı da parodi ya da reklam olabilir ama ben de değil izlenimi uyandırdı. Önceden ben de kurgu olduğunu düşünürdüm yıllardır.


  • reyals  (17.01.19 09:07:48) 
Burada:

youtu.be
  • silah taciri  (17.01.19 09:54:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.