[]

Evde fizik tedavi/fatih

Merhaba. Babam 14 yıllık felç hastası sağdan. Sol tarafını kullanıp baston yardımı ile yürüyordu ama bu ara ayağının üzerine basma sorunu var. Fizik tedavi için devlet hastanesine yatış sırası aldık ama sıra ne zaman gelir bilinmez. Ssk emeklisi peder. Fatih bölgesinde seans ücreti uygun ve eve gelen fizyocu tavsiyesi rica ediyorum.
 
Arkadaşım evde fizik tedavi işi yapıyor numarasını atıyorum özelden


  • sekerse tehlike  (16.01.19 23:48:42) 
@sekerse tehlike bana da yollar mısın? Cepteyim mesaj atamıyorum.


  • reyals  (17.01.19 07:45:47) 
Yolladım @reyals


  • sekerse tehlike  (17.01.19 21:03:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.