[]

araba artık oldu sanırım ? dizelciler.

1-www.eksiduyuru.com

2-www.eksiduyuru.com

3-www.eksiduyuru.com

arabamın durumu ile alakalı daha önce açtığım başlıklar bunlar. en son kendi kendine devire kalkıp stop etmesi, ve aşırı yağ yakması nedeniyle yine aynı ustaya gönderdim. bu tür araçlarda (2006 turbo dizel 1.4n tata) subap ayarı iyi olmayınca yağ yakar dedi egzosta ki kurumu gösterdi. subap ayarı ve yağ değişimi yapıldı. test sürüşünde araba yine devir yapınca turboyu sökmüşler yeni turbo dağılmış. turbo da yeniledi. şuan 160 km yaptım. yarım marşta çalışıyor (ilk marştan sonra hafif silkeleme oluyor) su eksiltme yok, ilk çalışmada beyaz duman atıyor egzostan, ısınınca duman hemen hemen kayboluyor (çok hafif beyaz olarak atıyor) yağı kontrol ettiğimde en üst çizginin bir tırnak altına düştüğünü gördüm. söke taka motor yağ kapağı ve 10 adet üst civata yalama olduğundan çok hafif yağ sızdırıyor belki ondandır dedim. motorun sesi vs. çok iyi. olmuş diyebilir miyiz? şu ustaya tekrar gidersem artık mevzu çıkacak, o sebepten böylece kullanayım diyorum? yorumlar.

 
Moralini bozmak gibi olmasın ancak sana komple sıfır motor sıfır turbo olmadan düzelmez o araç. Sat desem alana da yazık. Bilmiyorum ne yaparsın umarım bi Loto falan vurur da hurdaya ayıracak durumun olur.


  • bos gezenin bos ustasi  (15.01.19 02:33:35) 
Boş gezenin ustası: böyle binerim satarken de artık neyse sıkıntısı yazarız. Adam akıllı segman yapılsa yağ yakımı komple kesecek.


  • mekhanik karpov  (15.01.19 02:57:51) 
Abi gecenlerde aklima gelmistin ne yaptın acaba diye. Gerçekten moralini bozmak gibi olmasın ama o arabayla uzun yola çıkma lütfen. 160 km de yağ yakmak nedir? Eğer aracı satabilirseniz elinizden çıkarmaya bakın biliyorum bu devirde zor tekrar para koymak durumların müsait olmaması vs ama basınıza tekrar is açacağı kesin bu aracın. En başta bu aracı almamaniz lazımdı umarım sıkıntı arıza çıkarmaz siz de güzelce binersiniz temennim bu dostum


  • monkey  (15.01.19 07:49:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.