[]

Kariyer.net CV'sini WhatsApp'da Gönderilebilen Fotoğraf Şeklinde Kaydetmek

Selamlar,

Şimdi malumunuz kariyer net CV'si genişlik olarak dar ancak uzunluk olarak uzun(yani a4 kağıdına pdf olarak çıktı veriyor ancak 3-4 sayfalık bir pdf'nin .jpg şeklinde okunabilir hali lazım bize)

bazen öyle fotoğraflara denk geliyorum ki, üzerine tıklayınca fizana kadar uzayabiliyor. bu Cv'yi de bu şekilde nasıl kaydedebiliriz onu soruyorum.

Tek fotoğraf olsun istiyorum, whatsappdan gönderildiğinde üzerine tıklayıp büyüttüğünde herşeyi çok net okuyabilsin böyle aşağı doğru uzaaasın gitsin istiyorum. Çok şey mi istiyorum ?

örnek resim de atayım şuraya

i.hizliresim.com

 
Örnek resmi göremiyorum ama photoshopta yapılabilir.
Zorlayınca paintte de yapılır. Her sayfanın ekran görüntüsünü alıp 1. Görüntüyü paintte açın. İyicem zoom out yapıp paint çerçevesinin alt kısmını uzatın. Yer açılan boşluklara diğer görüntüleri yapıştırın.

  • senolll  (14.01.19 20:09:43) 
En kolay ve pratik yolu ekran goruntusu almaktir.

Android işletim sisteminde dahili gelen tarayicida sayfa acikken ayarlara tiklayinca "Çek/Take Snapshot" diye bir secenek goruyor olmaniz lazım. Ben bu ozelligi cok fazla kullaniyorum ve upuzun sayfalari tek bir jpeg dosyasina kaydedebiliyorum, cozunurlugu bozulmadan.

Bilgisayarda da ayni mantikla calisan cesitli tarayici eklentileri var. Chrome magazada "Full Page Screen Capture" seklinde arama yapip cikan uygulamayi kullanirsaniz, pdf veya jpeg formatında ekran goruntusunu alabilirsiniz.
  • leben  (14.01.19 20:21:00 ~ 22:36:43) 
Wapp onun kalitesini mahveder, gondersen de yazilar ecis bucus olur yuksek ihtimalle.

Wapp da pdf gonderme vardi i ise yaramiyor mu?
  • acemi  (14.01.19 20:50:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.