kıza teklif girişgahı ( yardım edin )

basketbol maçına gidicez haftasonu orda artık kıza açılmayı düşünüyorum.

daha önce 1 basketbol maçı,1 sinema, 4 kahve, 2 konser'e birlikte gittik ama bunlar arkadaş ayağına gibiydi. daha önce aynı iş yerinde çalışıyoduk sonrasında 1.5 yıldır farklı iş yerlerindeyiz. arada bi yerlere gitmeyi teklif ediyrum kızda kabul ediyor ama daha gık diyemedim kıza. yaşım 31 kız 28

işler yolunda giderse maçın arasında filan diyalog şöyle..

elif senin erkek arkadaşın var mı? yok derse

ben seni uzun süre görmeyince özlediğimi farkettim. senin içinde uygunsa seninle daha fazla vakit geçirmek isterim. ( burda kızda bende isterim derse )

doğrusu ben bir kaç aydır uyuyamıyorum, gece aklımdasın, sabah uyanıyorum aklımdasın. senden hoşlanıyorum.

sizce nasıl teklif için. allahım sen yardım et.

teklif ne ya? teklif kaldı mı. konuşurken falan konunun oraya gelmesi lazımdı iltifat falan etseydin. eee kız derse maç arasında ben seni arkadaş olarak görüyorum napcan dönüp macı izlemeye devam etcen? olmaz böyle sen sinyali çak onunda gönlü varsa olur zaten.

  • lata  (13.01.19 23:12:52)
@lata sinyali nasıl çakayım?

  • xxxo  (13.01.19 23:14:01)
Bisey deme zaten cikiyorsunuz olm. Daha napcaksin ki

  • acemi  (13.01.19 23:15:46)
Keşke maçta ben de olsam hayvan gibi holigan atardım yürrrrrüüüüğğğ beeeeeeee :dp

  • jetfadılınannesi  (13.01.19 23:16:54)
@acemi iyide hiç öyle bişey konumuyorozki ya. film izliyoruz iyimiş kötüymüş film bitince evlere dağılıyoruz. maça gidiyoruz maçı izliyoruz evlere dağılıyoruz. bar'a gittik arkadaşlarının yanına içtik beraber sonra taksiyle eve bıraktım eve gittim. bunların arasında 20 gün var hep. ben anlamadım bu işten bişey. artık söylemem lazım. en son starbucksta akşam otuyoruz kimse kalmamış. kız bişeyler anlatıyor ama oda saçmaladığının farkında konuşmak için konuşuyor teklif bekliyor gibi.. ben öyle kaldım bişey söylemedim. dağıldık evlere.

  • xxxo  (13.01.19 23:18:56 ~ 23:19:59)
Kız vakit geçirmek için, konuşuyor sen hala pısırık pısırık bekliyormuşsun. Öp elini tut, sarıl, samimi ol biraz. Hiç kız arkadaşınız olmadı mı yahu

  • KaraSakall  (13.01.19 23:20:34 ~ 23:20:57)
ya benim sorunum daha önce 1 yıl aynı iş yerinde çalışmış olmamız. orda kesinkle o gözle bakmadım ben bu kıza. sonrasında hoşlandım.. yoksa çoktan söylerdim ama eminde olamıyorum şimdi nasıl yapsam diye. en sonunda benlen çıkıyonmu filan dicem amk :)

bide kızda en ufak bir şey demiyor ki ya da ima etmiyor ki..
  • xxxo  (13.01.19 23:21:05 ~ 23:22:14)
maçın bitmesini bekle.sonrasında bana gidelim mi? de.

  • since1907  (13.01.19 23:24:51)
saçın güzel olmuş de çok şıksın de yeni mi aldın üstündekini de sana da yakışmış yakışıyo ya da aaa bu giydiğini beğeniyorum ben hep giy de. ohoooo bunlari da mı biz söleyelim. sana karşı boş değilse utanacaktır, doğru yoldasın demektir.

  • lata  (13.01.19 23:26:08)
birde bu benim son şansım olabilir. artık kız siktir gelmiyorum da diyebilir.

  • xxxo  (13.01.19 23:26:10)
@since1907 onu yazın konser sonrası dedim. şu an gelemem ama sonra gelirim dedi. 4 ay oldu gelmedi.

  • xxxo  (13.01.19 23:26:52 ~ 23:28:47)
ya koş işte ona doğru atılgan olmalısın buluşunca bugün ne güzel olmuşsun de devamını getirisin

  • lata  (13.01.19 23:30:21)
8 kere buluştuğun kadına ondan hoşlandığını çaktıramadıysan püh senin kalıbına kardeş. insan biraz göz teması kurar, değişik saçma iltifatlar eder falan; ondan hoşlandığını belli etmek için zibilyon fırsat geçmiş eline, hala teklif diyosun. salak mı bu kadın afedersin, ya sen put gibi kaldın ya da sana hiç öyle bir gözle bakmıyor. bi ihtimal anladı ama o da senin gibi putgillerden.

hatta ben oyumu anladı'ya veririm normalde ama onun da senden hoşlandığını anlardın şu vakte kadar. anladı ama hoşlanmıyor desem 8 kere niye buluşsun.

baş başa otururken muhabbet bitip sessiz kalındığında "ya ben galiba senden çok hoşlanıyorum" diye yapıştır. başka çaren kalmamış.
  • Bruce  (13.01.19 23:33:11)
ee tamam işte,4 ay geçti madem tekrar dene.

  • since1907  (13.01.19 23:33:33)
8 defa seninle bulustuguna sukret oncelikle. Demek ki baya hoslaniyor. Bu da bosuna gerilmemen gerektigini gosterir, hadi yine iyisin.
Fiziksel temasi arttir +1 hic bi sey yapamiyosan elini tut, cekmezse senindir.

  • bxgx  (13.01.19 23:36:16)
allahım sen yardım et. stres +24254 seviyesinde şu an. whatsapp konuşmalarımızı her gece okuyorum. her kelimeden bir anlam çıkarmaya çalşıyorum. planlarıma göre 2022 eylülde evleniyoruz. muğla'ya yerleştik. işler tıkırında. çok mutluyuz.

  • xxxo  (13.01.19 23:36:23 ~ 23:38:48)
merak ettim.maç kimin maçı?

  • since1907  (13.01.19 23:37:50)
all star

  • xxxo  (13.01.19 23:39:00)
maç bitsin.evlere dağılın.ve mesaj at. Bu yıl için dileklerimden bir tanesi seninle daha çok vakit geçirmekti.seninle çok sık olmasada görüşmemin bir sebebi var. de ;)

  • since1907  (13.01.19 23:43:35)
@since1907 evet çok güzel fikir. işte bana bunlarla gelin.

  • xxxo  (13.01.19 23:44:44)
Bu söylediklerini yapma çok obsesif görünüyo, önce bi sakin ol bence heyecan yapma.

  • lorne malvo  (13.01.19 23:47:05)
abi 30 yaşında kazık kadar adamsın "seninle çok sık olmasada görüşmemin bir sebebi var" gibi "ihihi" tandanslı bir mesaj mı atacaksın cidden? mesaj bi de yani, yüzüne de söylemiyorsun. "ayh nedir ki acaba o sebep bilemedim şimdi ihihi" gibi bir cevap mı bekliyorsun? yapma bence böyle ergenlikler.

fikir sahibi since1907 kardeş sana değil lafım, sen de alternatif yaratmaya çalışıyorsun ama yapmasın cidden.
  • Bruce  (13.01.19 23:48:36 ~ 23:51:09)
Bruce +1111 kaç yaşına gelmişsiniz neyin çekingenliği heyecanı bu allah aşkına :D çat çat söylüceksin işte yüzüne bu kadar basit.

  • pastörizesüt  (13.01.19 23:50:42)
@bruce tam olarak aynısını yazmam zaten ama bu seferde söyleyemezsem artık mesajla belli etmeyi planlıyorum. Bu yıl için dileklerimden bir tanesi seninle daha çok vakit geçirmek yazabilirim mesela.

  • xxxo  (13.01.19 23:51:04)
Mesaj at maç günü sana önemli bir şey söylicem de. Zaten anlar ne olduğunu. Bu sayede maçta kesin söylersin. Tabi gelirse. Gelmezse zaten haliyle söyleyemiyorsun.

  • valarmurgulis  (13.01.19 23:55:52)
çok güldüm ya :D

teklif, açılma vs işini geç.
eve çağır film izlemek için, maç sonrası çok geç değilse olabilir eğer saat geçse gelemezse takılma buna ve birkaç gün sonraya davet et.
eve gelince güzel bir yemek hazırlamış ol, film seçerken iltifat et, sonra onu sürekli düşündüğünden bahset, sonra öp.
hayırlı olsun.
  • senolll  (13.01.19 23:56:14)
14. Saniyedeki girişle garantiye alabilirsin.düşmeyen görmedim henüz.
youtu.be

  • bisorumolacaktı  (13.01.19 23:59:36)
Iste film falan izlerken elle.
Tokat yemezsen devam et.

Yersen o is olmamis.
  • acemi  (14.01.19 00:48:26)
31 yasinda adamsiniz lutfen cikma teklifi etmeyim. Starbucksta oturuyorken opmeniz filan lazimmis hocam ya. Aksam mactan sonra ya evine birak kapida op ya da bir yere filan gidin orada bir sekil adim at bu kadar.

  • kassiopeia  (14.01.19 01:03:03)
O kızla hiçbişey olmaz kız hoşlanmamış senden

  • her gece aç  (14.01.19 01:03:37)
Ben direkt "seni ellemek istiyorum" diyorum. Zaten verdiği tepkiye göre devamı geliyor.

Şu güne kadar kalktığı gibi giden oldu; o zaman niye bunca zaman durdun diyen de.

Ha benim için kalkıp giden kıymetlidir diğeri leş.
  • old but hot  (14.01.19 01:04:41)
herkes vurmuş sıra bizde sanırım.

Bir kere çok geç kalmışsın üstad. İkincisi öyle deme. Daha samimi davran,iltifatlar,temaslar. Aldığın geri dönüt olumluysa ne dersen de olur zaten ama geç kaldığını bil. 30 Yaşında insansın şaşırttın beni. O kadar buluşup naptın allah aşkına ? Hadi ilk birkaç buluşma normal geçti, senin işi arkadaş gibi götürmemen gerekiyordu. Sen kıza resmen hiç seksüel enerji vermemişsin. Yükle şimdi bakalım voltajı nolacak.
  • biravekahve  (14.01.19 01:38:06)
teklif meselesi bana kendimi bildim bileli cok sikintili geliyor. kendi kendine aksin, birakin. ayrica daha sevgilisi var mi, asik mi, bilmiyorsunuz... :o

  • e haliyle  (14.01.19 01:59:51)
Kız başkasını bulmamış olsa bari. Bu ne ya bu yaşta bu yavaşlık

Kızın yüzüne açık açık önce niyetim böyle değildi ama zamanla tanıdıkça fikrim değişti. Nasıl söyleyeyim derken bu kadar uzadı. Sen de aynı fikirdeysen hayatımın bir parçası olmanı istiyorum de.

Lütfen bir an önce hallet ve bize haber ver :)
  • windows95  (14.01.19 03:08:13)
YAPMA !

çok saçma kardeşim bak bu iş damdan düşer gibi olmaz. en iyi ihtimal salak salak suratına bakar. hiçbi zaman yapma ama eğer yapacaksan da bu sorunun/tavrın geleceğini kız çok önceden hissediyor olmalı. ona göre kafada kursun kendini hazırlasın.

açılmana da gerek yok bu bir iş sözleşmesi değil karşılıklı el sıkışıp hadi tamam sevgiliyiz diyeceksin.

yakınlaş, birlikte eğlen. uygun romantik bir anda pat diye elini tut. bak fazlası değil sadece elini tut zaten o tutuşun karşılığında cevabını onun senin elini nasıl ttuğundan alacaksın.

ilişkide sözler değil tavırlar, yapılanlar, içinden ne geldiği önemlidir.
  • orpheus  (14.01.19 03:10:15)
Tamamen kızın karakterine bağlı. Bazı kızla fiziksel temas kurarsın, geri teper, hoşlanmaz buna cüret etmenden. Bazı kız senden hoşlansa da bu kadar sürede net bir adım atmayan adamdan ne bekleyeyim diyerek soğur ya da benimle sadece takılıyor düşüncelerine girer. Anlattıklarına göre şu an senden net adım bekliyor. Direkt benimle çıkar mısın olarak değil de “Maç çok heyecanlı ama ilk defa bir maça odaklanamıyorum çünkü beni daha çok heyecanlandıran bir şey var.” de ve imalı bakıp gülümse haha :) biraz bekle, sindirsin söylediklerini, hem sen de tepkisini ölçersin. Evine bırakırken tam olarak açıl derm ben, bitiriş sonda olsun. Zaten o maç boyunca kendini hazırlamış olur, bir anda sorarsan o da ne diyeceğini bilemeyebilir.

  • atsız karınca  (14.01.19 04:56:53)
Ayrıca @windows 95’e katılıyorum. Bunlar son şansların gibi. Kızlar net adım gelmezse veya bir aşama kaydedilmezse isminin üstünü çizerler. Uzatmanın anlamı yok. Gönlü olmasa 8 kez buluşmaz zaten.

  • atsız karınca  (14.01.19 04:59:53)
Kızın sizin hakkınızda ne düşündüğünü öğrenmeden ne opun ne de elleyin. Yorumlar çok kötü. Birisiyle arkadaş olarak bu aktiviteler yapılamaz mı? Yapınca flörte gönlü var mı oluyor?

Ben birisiyle aynen böyle arkadaş olarak buluştum. Hiç o gözle bakmama rağmen elimi tuttu, aynı şekilde düşünmediğimi ifade ettim. Bir daha da kendisini görmedim. Çok iğrenç bir durumdu.

Diğerinde de ben hoşlandığım kişiye aynen senin gibi" seni düşünmekten uyuyamıyorum" demiştim hem de yuzune karşı:))

Senin gibi utangaç bir iş arkadaşım da işten ayrılırken sosyal medya üzerinden açılmıştı.

Utangaçsan mesaj yoluyla yapmak bence en mantıklısı. Olumsuz cevap alırsan bir daha goruşmezsin ama lütfen elleme, opme duygularını öğrenmeden once.
  • geçerkenugradım  (14.01.19 08:43:55)
"gönlü olmasa 8 kere buluşmazdı" katılmıyorum, arkadaş olarak görüyorsa gayet buluşabilir. şimdiye kadar illa sevgili olmak istediği için buluşmuş demek değil bu.

ne yaparsınız bilmiyorum, bir çok tasvsiye gelmiş ama ne yaparsanız yapın, sizden hoşlandığını sözle söylemeyen bir kadını öpmeye kalkışmayın! resmen tacizdir bu.
hoşlandığım kişi bile beni dan diye öpmeye kalksa bir dur oha derim, ne oluyor ya?
neyse bunu diyecektim. kolay gelsin, çok heyecanlanmamaya çalışın.
  • rallied  (14.01.19 08:48:06)
rallied, geçerkenugradım +1

Öp, elle, elini tut falan demek gerçekten garip. Bunlara kulak asmayın kesinlikle. Konuşmak, duyguları söylemek garipsenmiş niyeyse. Ama garip değil bunlar. Sadece bunu basketbol maçında yapmak biraz belki garip olabilir. Garip değil de... Yani ben tercih etmezdim. Bir kafede ya da yolda yürürken bile yapılabilir bu konuşma.

Direkt olarak hissettiğimi söylerdim ben olsam. "Senden hoşlanıyorum, sana karşı şöyle hislerim var, bunu seninle paylaşmak istedim gibi" basit ve net bir tavır olmalı. Basit demek kaba demek değil.

Fazla uzamaması bence de önemli. 8 kere buluşması, kesin hoşlandığı anlamına gelmez. Ama ben bu işin olacağına inandım, öyle geldi bana.
  • windowsguvenlikduvari  (14.01.19 11:06:10)
Geceleri uyuyamiyorum aklimdasin seklinde romantizme girme derim. Onun disinda acil evet. En kotu ihtimalle ileride kaybedecegin kizi simdiden kaybedersin. Bu en kotu senaryo.
Ama bana kalirsa "acilma" seklinde yapma, kizi korkutursun niyeti varsa bile. Yavastan yuruyerek ilerle bence. isi noktaya getir iste.
Kiz da salak degil zaten isin nereye gittiginin farkindadir.
  • stavro  (14.01.19 11:11:22 ~ 11:13:52)
Elle temas olaylarına girme, tokadı yapıştırabilir kız. Zaten ortalık kötü, kadınlar tedirgin, tacizci damgası yersin yok yere.

Maçtan sonra bir şeyler içelim mi de. Büyük ihtimalle kız gelir. Kahve mahve içerken direkt gir konuya. Ben senden hoşlanıyorum de. Direkt olmak iyidir. Bitsin artık bu iki arada bir derede kalmış gereksiz gerginlik hali.

Şimdi bir şey önereceğim ama ters teperse diye korkuyorum. Alkole aşırı bir duyarlılığın yoksa buluşmadan evvel yüksek alkollü iki bira çak rahatlarsın. Ama seni tanımadığım için çok da ısrarcı olamıyorum şimdi gider sarhoş olup saçmalarsın falan ne me lazım. Neyse sen kendini biliyorsun, son dediğimi yapıp yapmamaya sen karar ver. Bende genelde işe yarıyor bu.
  • i m cool with that  (14.01.19 11:15:03 ~ 11:16:10)
@geçerkenuğradım'ı dinle. Taktiğin de kralını vermiş orda: "seni düşünmekten uyuyamıyorum". Wooohooo diyorum. Yaş 30'muş, 35'miş sallama, olur öyle. Birlikte olmadığı sürece de önceden içip gitme bence.

  • crescendo  (14.01.19 11:37:09)
Ahah geceleri uyuyamiyorum de de hayatinin reddini ye :D

Yav bu islerde kizlardan tavsiye alma, kizlarin bir kiza teklif etme sayisi kac. Kocaman bir sifir. Bizim kac en az 68.

Bilmiyorlar ki bu olay nasil gerceklesiyor. Kendilerine gelen tekliflere gore cevap veriyorlar ama orada zaten begendigi heriften gelen teklif oldugunu soylemiyor.

Elle haci. Cekinme esek kadar adam olmussun.
  • acemi  (14.01.19 12:01:46)
beynim yandı, abicicm sen bu kadar zamanda çözemediysen kızın sevgilisi var mı yok mu, seninle ilgisi alakası nasıl, senden olsa olsa potanın sultanları olur .)

  • killerbee  (14.01.19 12:11:52)
bu acemi denen şahısı ve türevlerini dinleme. Onların düşüncesine göre kız gülüyor verecek, etek giymiş mesaj yollamış, evine gelmiş daha ne yapsın, seks istediği belli oluyor diye kadınlar plazalardan atılıyor. Kendisi eğitimli, yurtdışı görmüş biri galiba. O da böyle diyorsa zaten diğer hanzolar ne yapmaz?

Kadın kişisi olarak 4 kişiye açıldım.

1.si ağabeyimin arkadaşıydı. Hem beni reddetti hem de babama kadar herkes öğrendi. Neyse sonra unutuldu.
2.si internetten tanıştığım biriydi. Olumlu sonuçlandı.
3.sü ilk gördüğümde etkinlendiğim ama arkadaşımdan hoşlanan biriydi. İlk o bana açıldı, reddettim. 8 yıl sonra da ben ona açıldım,o da beni reddetti:) Arkadaşlığımız da bitti. İyi oldu.
4.sü yabancıydı. Onların da hanzosu varmış,öğrenmiş oldum. Daha önce de dediğim gibi çok güzel romantik cümleler söylemiştim.
5.sine açılmadığım için halime şükrediyorum.

Benim skorlarım bunlar. Çok şükür hiçbirini taciz etmedim. Bir insana duygularını söylemenin neresi yanlış ya da ayıp? İstemezse sana da ona da insan çok. Önemli olan medeni bir şekilde yola devam etmek, kimsenin dedikodusunu yapmamak.

Ellersen aklı varsa kız arkadaş olarak da senden uzaklaşır.

Edit: Ellemekten kastınızın tecavüz etmek olmadığını ben de anladım, merak etmeyin. Ben karşınızdaki insanın size karşı olan duygularından emin olmadan temas etmenizin rahatsız edici olduğunu söylemeye çalıştım. Kadın olsun erkek olsun izni olmadan birisine temas etmek, karşınızdaki insan için hoş bir durum değil.

Yukarıdaki açıldığım kişi sayısını söyleyerek en kötü ne olabilir onu anlatmaya çalıştım. Siz istediğiniz çıkarımı yapabilirsiniz. Açılacağınız kişi doğru kişiyse denersiniz, değilse başka birini ararsınız.

Edit 2: Zaman zaman seviştik biz şimdi neyiz diye soru soranları görüyoruz. Demek ki sevişmek duyguları öğrenmek için yeterli değil. Seviştikten sonra da ya ben sana o gözle bakmıyorum da diyebilir.
  • geçerkenugradım  (14.01.19 12:47:39 ~ 19:10:15)
hiç tanımadığım bir kadına tanışmamızın 50. saniyesinde ondan hoşlandığımı belli edebilirim. adam 8 kere buluştum ne yapsam diyor.

siz şu an sevgilisiniz zaten hacı.
ama sen bu kafayla gidersen kız "bundan bi bok olmaz" deyip 9. buluşmaya gelmeyebilir.
  • işimdeyim gücümdeyim  (14.01.19 12:54:02)
Ya elle diyenlerin gerçekten taciz et anlamında dediğini mi düşünüyosunuz :D mesela maç esnasında ya da yolda yürürken koluna girmek omzundan sarılmak falan olabilir. Gerçi ben de açıldığımda yolda yürürken koluna girip mi belli etsem diye düşünmüştüm yemedi ya rahatsız olursa diye, bir iki gün sonra ben senden çok hoşlandım diye söyledim daha kolay oldu.
Acemi ve diğerleri şu konuda haklı öyle çok romantik ponçik girişler iş yapmıyor gerçekten en azından benim gözlemlediğim böyle. Seni düşünmekten uyuyamıyorum demek mağlup bir başlangıç doğruya doğru. O zamana kadar aşırı üstüme düşen ama hoşlanıyorum demeyen insana ben senden çok hoşlandım deyince bile g.tü kalktı :) eskisi gibi davranmamaya başladı sanki ilişkinin kovalayanı benmişim gibi bir tavra büründü.

  • pastörizesüt  (14.01.19 12:56:21)
Bu islerde zaten kesinlikle kizlarin tavsiyelerini dinleme. Sana soyledikleri gercegi yansitmaz.

acemi gibileri duymak istediklerimi duyayim diyorsan dinleme tabii. Kulaga hos gelmeyen seyler soyleyeni hep topa tutarlar zaten gercekler olup olmadigina bakilmaksizin. Acemi gibileri dinleme poncikleri dinle belki ise yarar:D

Elleme konusunda pastorize +1, akli basinda herkes ellemeden kasiti anlar buradaki.
  • stavro  (14.01.19 13:35:08 ~ 13:38:52)
Mesajı kes, telefonla ara. Garipserse de sesini duymak istedim ondan aradım de. Hem cool hem de tatlış. Bence gideri var.

Bir de sonradan noldu bizi haberle :)
  • margarita  (14.01.19 14:08:47)
Gecerkenugradimi dinleme +2
Kiz daha ne dedigimi anlamadi ki, erkeklere ettigi teklifleri saymis.

Ben erkek halimle erkege teklif etsem yine kabul alirim ahshsj.
Ondan basit ne var ya.

Diyorum ki, bir kiza kac kere teklif ettin. Sifir. Kac kere kizdan ret yedin sifir.
Bu kadar basit.

Ben 500 kere teklif edip 890 kere ret yedim(teklif etmediklerimden de ret yedim) en basarili algoritmalar bizde var.
Kizlari manipule etmenin profesoru oluyorsun bizim yasa gelene kadar(brad pitt degilsen mecbursun).

Tabi elle diyorsak kizi pandikle demiyoruz. Onu anlarsin diye uzun uzun aciklamadim.
  • acemi  (14.01.19 17:31:03)
Herhangi birinin başka birilerine teklif edip - bu ne demekse- kaç kere kabul veya reddedildiğinin bir önemi yok. İnsanın bir kişisel alanı var. O alanı delmenin kimseye bir faydası yok. Bunu anlamak zor değil.

Elle demeyi masum göstermeye de gerek yok. Elle ne demek ki? Kadının alnına dokunmaktan bahseder gibi bir tavra girmeye de gerek yok. Ondan bahsedilmediği açık. Bunu anlamak zor ama belli ki.

Kime nasıl "teklif edildiğini" anlamak için cinsiyetin de bir önemi yok. Diğer herhangi bir konuda önemi olmadığı gibi. Erkek halimle ben böyle düşünüyorum işte. Bak bazısı da düşünmüyor yine erkek haliyle.
  • windowsguvenlikduvari  (14.01.19 17:43:06)
arkadaşlar gelen cevaplar doğrultusunda metinde bazı değişikler yaptım son şekli şu şekilde :)

önce niyetim böyle değildi ama zamanla seni tanıdıkça fikrim değişti. Nasıl söyleyeyim derken de bu kadar uzadı. senin içinde uygunsa seninle daha fazla vakit geçirmek isterim. Cevabın olumsuz da olsa uzulmeyeceğim, soylemeseydim kendimi daha kotu hissederdim.
  • xxxo  (14.01.19 20:43:19)
haha ben kazandım benim dediğimi seçti :P :D

sonuçtan bizi haberdar edersen süper olur. ben şahsen meraklı bir insanım, böyle tavsiye verdiğim insan naptı, acaba kötü mü yönlendirdik diye geceleri gözüme uyku girmiyor. hadi aslan :)
  • windows95  (14.01.19 20:57:11)
@tolkien

ilk başta sahiden arkadaş niyetiyle görüşmek istemiş ama. bu sefer kız düşünmez mi "başından beri niyeti buymuş bana farklı davranmıştı oysa" diye? bu sefer de kandırılmış hissetmez mi? bilemedim.
  • windows95  (14.01.19 21:09:12)
kız kabul ederse. bu sefer beklemek yok temas için.

hemen 1.20 de'ki nin aynısı yapılacaklar listesine alındı.

www.youtube.com
  • xxxo  (14.01.19 21:11:04)
bütün bu yazılanların conclusion'nunu yazayım, kız istiyorsa ister mesaj at, ister kuzgunla mektup gönder, istersen de denize şişe at; bu iş mutlu sonla biter.

Eğer ki kız istemiyorsa maç arasında bilborad'da aşkını anlatan kısa film gösterip gökten çiçek yağdırsan da olmaz. Onun için içinden ne geliyorsa yap ama yap yani...
  • gezegen olan pluton  (14.01.19 21:16:22)
Bu kadar erkek toplanmışsınız bir kuyuya taş atmışsınız taş orada sek sek oynuyor..

Size bir gerçekten bahsedeyim. Burada önemli olan şey kızın gönlü var mı yok mu. Yoksa siz teklifi nasıl yapmışsınız, o şekil mi bu şekil mi cidden önemi yok.

Uygun olmayan bir şekilde teklif ettim diyelim. Mesajla, telefonda konuşurken ya da direkt geceler olmuyor Elif hep aklımdasın.. dedin. Bu kötü senaryoda 2 durum var.

Kötü bir teklifle gittin kız kabul etti ileride komik bir anı olarak hatırlarsınız bu durumu.
Kötü bir teklifle gittin kız reddetti, zaten bir daha görüşmeyeceksiniz büyük ihtimalle bu durumda öyle mi böyle mi olması çok önemli değil.

Gördüğün gibi senaryolarda senin hangi yolla yaptığın çok da önem arz etmiyor. Hiçbir kadın senin teklif ediş şekline göre seninle sevgili olmayı düşünmeyecektir. Senden hoşlanıp hoşlanmamasına bakar.

Kolay gelsin.
  • istenmeyen evlat  (15.01.19 01:34:33)
ay bunun sonucu ne oldu yaz hemen. Teklif ettin mi? Kimin tavsiyesini dinledin? Ne dedi? Çıkıyor musunuz yoksa artık ya, cok heyecanlı!!! Uyuyamıyorum falan demeseydin bari. Dışarıda yürürken elini tutabilir miyim mi deseydin acaba? Aklıma bu geldi. ya da sevgilim olur musun?

  • velvetmorning  (17.01.19 00:37:20)
@velvetmorning

ben de ensesindeyim arkadaşın. büyük gün pazar günüymüş :)
  • windows95  (17.01.19 00:38:45)
Evet, nedir netice?

  • cakabo  (20.01.19 22:50:06)
Maça gittik her şey iyiydi. Maç sonrası beraber yemek yiyelim dedim tamam tabii ki dedi. Sonra acil işi çıktı devre arasında belli bir yere kadar metroyla beraber gittik sonra o gitmesi gereken yere gitti. Bende eve. Maçta böyle bir konu söylenmez, metroda da söylenmez o yüzden 8.ci bulusmadada söyleyemedim. Bakalım yemek sozu verdi 9.cu buluşmaya kaldı. O yemek ne zaman olrlur bilmiyorum. Belki de sonraki yemekte ben o ve erkek arkadaşi beraber yemek yeriz. Cildiricam ya..

  • xxxo  (20.01.19 23:47:15)
Üzdü

  • pastörizesüt  (20.01.19 23:53:20)
Macta da soylenir metroda da hocam. Yanlis yapiyorsun. Mukemmel ani beklersen yeni sevgilisiyle tanisirsin, yeni sevgilisi mukemmel ani beklemeyen biri olacak:)

  • stavro  (20.01.19 23:57:26)
Üstad, istirham ediyorum biraz hızlı ol. Hani yavaş ye, yemeği önünde kaçırıyorlar mı derlerdi ya, burada kaçırıyorlar.

  • biravekahve  (20.01.19 23:59:41 ~ 21.01.19 00:00:49)
Ay ben de geliyorum neyse acil, benim de acilen bir şey söylemem gerek deseydin. Sen de gitseydin, birakmasaydın. Hiç olmadı Metro bozulsaydı da ayrılmasaydınız, aşk kazansaydı :(

  • velvetmorning  (21.01.19 00:09:23)
of vallahi dert sahibi olduk. şu an hemen mesaj atsana. yüz yüze söylemek istedim ama bir türlü uygun vakti bulamadım de. yardır gitsin, hepimiz rahat edelim. o da hoşlanıyorsa kavuşun artık.

  • bxgx  (21.01.19 00:34:44)
mesajla yardır +1,

bugün aslında şöyle planlamıştım falan filan
  • gezegen olan pluton  (21.01.19 01:05:58)
ya, ben anlamiyorum, siz hic yazismiyor musunuz, mesela?

yani, mesajlasmalar da bir sey soyler. bu arada, hala hoslandigi biri var mi, bilmiyoruz, degil mi?

saka misiniz?
  • e haliyle  (21.01.19 02:54:44)
  • since1907  (23.01.19 20:16:59)