[]

Uydunet 02-08 Saatleri Arası Kota Hk.

Bu gece kullanımının kotaya yansımama durumu halen devam ediyor mu? Sanki kotaya geçirmişler gibi geldi bana ama, kullanan varsa kontrol edebilir mi? Net bir bilgi göremedim de.
 
kota olayı komple kalktı yav


  • adventchant  (13.01.19 03:47:22) 
benim de taahhütlü 250gb akn'li pakedim vardı ve yılbaşından sonra 250gb sınırsız olarak güncellendi. Aynı fiyattan kullanmaya devam ediyorum. Kotalı paketlerde de aynıdır diye düşünüyorum.

online.turksatkablo.com.tr

Siteden bi giriş yapıp pakedinizin durumunu kontrol edin bence, en garantisi.
  • bekocani  (13.01.19 12:32:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.