[]

Renkli lens

Zaten on yıldır miyop nedeniyle lens kullanıyorum kullanmaya da devam edeceğim. En çok özendiğini şeylerden biri de renkli gözdür, gözlerim kahverengi. Acaba ela ve numaralı lens alsam günlük hayatta arada taksam insanlar arkamdan çok konuşur mu? Makyaj gibi bir şey değil mi bu sonuçta ha saç boyatmak ha renkli lens :( ela da ölü balık gibi mi durur
 
Ben konuşurdum
:)
Makyaj gibi bişi değil bence
  • benaslindayohum  (12.01.19 19:35:07) 
İstiyorsan tak bence. Rainbow marka lenslere bak, bir de gözün koyu kahve ise soloticalara bak. Konuşan da konuşsun canım, bence merak ediyorsan dene.


  • curukturpkokusu  (12.01.19 19:42:22) 
bence de mantıken saç boyatmaktan hiçbir farkı yok ama beni o lens olduğu 10kmden belli olan, boş bakan gözler rahatsız ediyor nedense. doğal duran bir lens bulursanız bir deneyin tabii, insanların arkanızdan konuşması için herhangi sebebe ihtiyacı yok arkanızdan konuşacak birşeyler bulurlar zaten.


  • feykalade  (12.01.19 19:48:22 ~ 19:49:07) 
Renkli lens motor işi. Bence boşver. Zaten anlamsız, yapay bakmanı sağlar renkli lens.

Kendin ol.
  • Delay Fuze  (12.01.19 20:07:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.