[]

Netflix Ortak Üyelik Prosedürü Böyle mi?

Merhaba,

1- Ben mail adresim ile hesap açıyorum ve 4 ekranlı olan 40 TL'lik üyeliği seçiyorum.
2- 3 kişi daha buluyorum.
3- 3 kişiye üyeliği açtığım mail adresini ve şifresini veriyorum.
4- Dördümüz de istediğimiz aletten izliyoruz, sen sağ ben selamet.

Ücretlendirme de 6 ay için düşünürsek; 40x6/14= 60 TL yapar adam başı değil mi?

Teşekkürler

 
aynen.

olay profillerde bitiyor. her kişi için bir veya daha fazla profil açarsınız, herkes kendininkini izler. ama giriş tek hesap üzerinden oluyor.

daha fazla kişiyle de paylaşabilirsiniz ama satın aldığınız plan aynı anda maximum 4 ekranda yayına izin vereceğinden çakışma ihtimaliniz yükselebilecektir.
  • benibenim  (12.01.19 19:07:01) 
İçeride şifre yok. 4 kullanıcı var. Ben senin kullanıcını ya da başkasının kullanıcısını da seçerek giriş yapabiliyorum. Listene oynayıp listeni bozabiliyorum.


  • birşeylersoracağım  (12.01.19 19:36:40) 
40*6/4 demek istedin sanırım.

içerde 4 tane profil açıyorsun, herkes kendi profiline giriyor iyice tembihliyorsun.
  • kakaolu erkek  (12.01.19 19:58:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.