[]

İngilizce yeterlilik sınavlarında çözüm sırası hangisi olmalı?

80 Test - 20 puan essay, tahminen 2.5 saat
80 sorunun son 20 sorusu paragraf soruları, geri kalan ilk 60 soru gramer, kelime ve close tests

İlk 60 soruyu çözdükten sonra paragraf sorularına gelindiğinde beynin ısındığını fark ettim. Önce paragraf sonra gramer ve kelime en sonunda essay mı yoksa önce essay sonra paragraf sonra gramer mi veya kitapçıktaki sırayı takip edip önce gramer sonra paragraf en son essay mı zaman yönetimi ve verimlilik açısından en iyisi?

 
Bence en matıklısı hatta YDS'de uyguladığım taktik
Paragraf ilk 10 soru> grmamer 10 soru>diğer 10 paragraf sorusu>kalan 50 grammer sorusu> essay
Çünkü paragraf sona bırakılınca iyice yorgunluk başladığı için dikkat dağılıyor.
  • retarder  (12.01.19 18:52:37) 
Essay genelikle en sona bırakılır. Writing benim için bir rahatlama oluyordu, iyi geliyordu. Hazır İngilizce düşünmeye alışmışken daha fazla verim alıyorsun.


  • shangrilla  (12.01.19 19:04:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.