Sosyal medya uzmanlarına sorumdur;

Şirkette başka bir yapılanmanın sosyal medya hesaplarını ve web sitesi güncellemelerini yapmasi için bir ajansa aylık 3bin TL ödüyoruz. Bunun içerisinde digital reklam giderleri yok. Ben bilinirligin artması için neler düşünülüyor, maliyetler ne olur diye sordum. Diyorlar ki; bir sene içerisinde şuan 293 olan ınstagram takipçi sayımız aylık 3 ila 5 bin arası bir ek bütçeyle yıl sonunda en az 3000 olacak. (Bunun hayalet takipçi olmadığını varsayıyorum)
benim onlara yapılanmayı anlattığım mailde önerdiğim birkaç seri içerik fikri vardı, bunların hazırlanmasında ben yardımcı olabilirim demistim. Içerik olarak bunları hazırlayacağız demişler farklı bir bakış açısı vs yok yani. Bu paraya bu takipçi sayısı az mı? Başka neler yapılabilir, içerik konusunda sizce nasıl bir dönüş yapmalıyım?

Bi fenomenle çekiliş yapın ahrshgakrka. Biraz irrite edici ama çalışıyor ne yapalım. 3-5 bin liraya güzel bi hediye koyun ortaya. Oldu bitti. İçerikleri de kendi kafandaki neyse onu atın işte. Hesabı gören insanlar beğenirse kalırlar. Bi de instagram reklamı döşeyin. Çok pahalı değil o da.

  • Nature Works  (12.01.19 21:58:19)
Sektör nedir? Elimiziden geldiğince fikir vermeye çalışabilirim. Bizim meslek sonuçta.

  • çiçekgaraj  (12.01.19 21:58:48)
Inşaat şirketi, bahsi geçen yapılanma ise yalnızca kendi projeleri özelinde hizmet veren gayrimenkul danışmanlığı

  • denef  (12.01.19 22:13:43)
Bizim çalışma şeklimiz şöyle, aylık bir danışmanlık bedeli alıyoruz. Bunun içinde içerikler, tasarımları ve digital proje fikirleri dahil. Ekstra reklam için ne kadar harcamak istediğin sana kalmış. Biz reklamı yapıp üstüne %10 ajans komisyonu ekleyip fatura ediyoruz.
Belki fikir verir.
3-5 bin TL'ye şu kadar takipçi gelir demek bana inandırıcı gelmiyor. Okey reklam verecekler de vaat ne, proje ne?
  • al-se  (12.01.19 22:18:50)
trafiği yüksek olan yerlerden tanıtım yazısı alabilirsiniz.
sitenizin seo sıralamasını yükseltebilirsiniz.
Youtube reklamları ve yeniden pazarlama reklamlarını aktif edin.
tüm sosyal mecralarda hesaplarınızı alın ve hangilerinde olmanız gerektiğinine karar verin.
bir reklam sloganı belirlerin.
reklamlarınızın sayısal verilerini takip edin.
ben kendi yazılımla size ınstda aylık 1000-2000 arası organik takipçi kazandırayım 250 tl ye hemde .

site performanı ve daha ayrıntılı tavsiyeler için dm den ulaşabilirisniz.
  • çiçekgaraj  (13.01.19 01:15:57)