[]

İkametgah Adresini Farklı Göstermek

Bir süre sonra farklı bir şehre taşınacağım ve şu an kalacağım yer falan belli değil. Ancak işe giriş işlemleri için şimdiden ikametgah adresimi İstanbul'daymış gibi göstermem gerekiyor.

Bunun için ille de o şehirden bir tanıdık bulup onunla nüfus müdürlüğüne gidip "Bu adam benimle kalıyor" şeklinde ibraz etmek mi gerekiyor? Başka yolu yok mu henüz taşınmadan ikametgahı oraya almanın?


 
Bu adam benimle kalıyor ibrazı bile yetmiyor şu an. O evde üstüne kayıtlı bir fatura da ibraz etmen gerekiyor soyadınız tutmuyorsa.


  • diyanet takvimi  (12.01.19 20:08:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.