[]

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması, gbt

Ogretmen atamalarında güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılırken gbt kayıtlarına da bakılıyor mu ? Yaklaşık 5 ay önce polis baskını sonucu uyuşturucu madde ile yakalandık.Şu an hakkımızda denetimli serbestlik kararı mevcut.Bunu başarılı şekilde bitirmem halinde atama yapılırken guvenlik soruşturmasında etkisi olur mu ?
 
Bakılır tabi ama sorun olacağını sanmıyorum.


  • valarmurgulis  (12.01.19 17:05:56) 
tabii ki olur.


  • giovanne  (12.01.19 19:07:37) 
Sorun olmaz olur mu, son dönemlerde kapılara kadar gidip soruyorlar.


  • shangrilla  (12.01.19 19:09:44) 
bakılır, sorun da olabilir. bilmeden be desek boş.


  • avianthem  (12.01.19 19:36:23) 
:)
Ilk bakacaklari sey zaten gbt. Hatta cogunda sadece ona bakiyorlardir.

  • acemi  (12.01.19 20:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.