[]

pubg mouse script

merhaba,

bir arkadaşım gönderdi. mouse için bu script(artık ne demekse) geri tepmeyi filan azaltıyor dedi. benim mouse logitech g502. bunun makro kısmına koyacakmışım.

bu olay nedir ? herhangi bir hack yada başka bir aksiyona sebep olabilir mi ?

teşekkürler.

 
Olabilir. Oyunun EULA’sını aç oku.


  • malheiros  (12.01.19 16:50:57) 
Olur


  • shredd  (12.01.19 16:53:39) 
Oyunun memory'deki bilgilerine erişim sağlamıyorsa, 3. bir parti program çalıştırmadan makroyu çalıştırman sağlanıyorsa, ve makron, yani scriptin rassal değişkenler içeriyorsa (aşırı mekanik hareketler yaptırmıyorsa) bir sıkıntı olmaz.

bahsettiğin mouse için yukardaki tüm şartları sağlıyorsun. (makroya bakmak lazım rasgelelik var mı yoksa direk mekanik önceden belirlenmiş değişkenler ile mi yazılmış diye, büyük ihtimalle sıkıntı yoktur.)

not: oyundaki her silahın geri tepmesi farklı olduğu için bir iki silah hariç çoğunda pek bir işe yaramayacaktır o script zaten.
  • diyanet takvimi  (12.01.19 20:10:36 ~ 20:13:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.