[]

duyuru üye alımının açılması hakkında görüşleriniz almak isterim.

evet arkadaşlar senelerdir olmayan oldu ve üye alımı açıldı.

baştan sevinmiştim yeni arkadaşlar katılacak aramıza diye ama sonra onların arkadaş olmadığını bir kısmının zaten burada takılan insanlar olup fake hesap aldığını ve fake hesap arkasına sığınıp çirkinleşebildiklerini farkettim, geri kalanın bir çoğunun da troleybüs olduğunu öğrenince üzüldüm.

arkadaş diyebileceğim buraya bişeyler katan kesim %5den azdır.

bilmiyorum ben yeni nicklerden pek kimseyi göremedim buraya katkıda bulunan.

şimdi yeni gelenlerden var mı dikkatinizi çekenler?

ikincisi de yukarıda bahsettiğim durum hakkında düşünceleriniz nelerdir?

 
Valla dikkatimi çeken yok hiç. Gerçi arada elemanın biri vardı, saçma sapan reklamını yapıyordu sitesinin soru sorma bahanesiyle.


 • j r r tolkien hayrani  (12.01.19 15:39:14) 
Tamami fake, buranin gediklileri.
Bir de ayni sorulari aciyorlar hayat hikayesini ezberledik. Bari farkli seyler sorsa.

 • acemi  (12.01.19 15:40:16) 
jr tolkien hayranı, şu indirim kodu isteyen varmı diye çiçekli bi site paylaşan eleman mı ?


 • killerbee  (12.01.19 15:41:07) 
İndirim kodu duyurusuna denk gelmedim ama çiçekli site koyan elemandı, aynen. "Hangi çiçeği alayım?" diye soru sorup altına kendi sitesindeki ürünleri koyuyordu sürekli. Bir de her "ne hediye alayım?" duyurusunun altına kendi sitesindeki ürünlerin linkini koyuyordu.


 • j r r tolkien hayrani  (12.01.19 15:45:38) 
görmediklerin de bedava indirim kodu isteyen olur mu deyip link koyması olmuş, 3 4 sefer denk geldim ben sadece buna.

ondan önce de instagram butiğinin reklamını yapan bi eleman vardı alakasız her duyuruda.
 • killerbee  (12.01.19 15:47:37) 
biri geldi estetik cerrah reklami yapmak icin fosil baslik hortlatti, baska biri geldi salakca sorusunun salakca oldugunu isaret ettigimiz icin dayilandi ama ne hikmetse sorusunu sildi, biri de geldi sitesinin reklamini yapti.

herifler daha cevaplara tik koymayi bilmiyor... ogrenirler, bakalim...
 • e haliyle  (12.01.19 16:40:19) 
Lassiez pasier mi ne onu diycem. Dogru yazamadim galiba.


 • stavro  (12.01.19 16:56:15) 
Senelerdir derken, senede en az 2 kere falan üyelik alımları açılıyor son 2-3 senedir gözlemlediğim kadarıyla, herkes birer fake hesabını alıp geçiyor kenara fazla da ciddiye almamak lazım sonuçta hepimiz nicklerimizin arkasına saklanıyoruz.


 • birfincankahvedahaisteyenadam  (12.01.19 16:57:22) 
hiç dikkat etmedim...


 • late viper  (12.01.19 17:42:07) 
Seni burda çok eskitirler dostum.


 • [GODDARD]  (12.01.19 18:03:17) 
üyeliğin tekrar açıldığı ilk günlerde bir kaç makul olmayan soru dikkatimi çekti ancak sonraki günlerde yeni üyelerin varlığı beni rahatsız etmedi.

ancak site çok yavaşlamış ve sıkıcı bir hal almaya başlamıştı. yeni üyelerin gelmesi bence iyi oldu.

kurallara uyuldukça ve uygulandıkça bir sorunum yok. moderatörlerin trollere ve çaktırmadan reklam yapan kullanıcılara karşı sert davranmasını destekleyen taraftayım.
 • biseysorcaktim  (12.01.19 20:50:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.