[]

İzmir'de Sağlık Kurulu Raporu En Hızlı Nereden Alınır?

İşe başlama süreci için tam teşekküllü devlet hastanesinden sağlık kurulu raporu almam gerekiyor. Bunu en kısa sürede hangi hastane verir? Bir de önceden randevu mu alıyoruz yoksa bizzat gidip direk hallediyor muyuz?

Rapora ek olarak şunları da istiyorlar: Hemogram, PA Akciğer Grafisi, Odyogram, AST-ALT ÜRE Şeker, Solunum Fonksiyon Test sonuçları.


 
Hakan OSGB
Ali Çetinkaya Bulvarı No:34/1 Kat:6 (Alsancak Cami Karşısı-Yapı Kredi Bankası Şair Eşref Şubesi üstü) Alsancak - İZMİR

90 tl gibi bi ücreti var işe giriş sağlık raporu konusunda uzmanlaşmış biryer sıra sıra odalarda halledebilirsin her testi
  • ao12  (12.01.19 16:17:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.