[]

Araç İçi Telefon Tutacağı Hk.

Merhabalar,

Arkadaşlar bu araç içinde havalandırma ızgarasına giren mıknatıslı telefon tutacakları var bildiğiniz üzere. Yalnız bu ızgara girişine aparatı oturtmakta ben problem yaşıyorum; yani tam oturmuyor, geri çıkıyor, ana aparatı ızgaraya oturtmak için özel bir teknik mi vardır. Çözemedim. Tüm araçlarda sistem aynımıdır, uyumsuz olabilir mi acep.

Teşekkürler.

 
Genelde dikdörtgen şekilli olan ızgaraların çoğuna uyum sağlıyor ama kritik nokta ızgaraya giren aparatın ızgaranın bir kanadını tutan bacak aralığının çok geniş olmaması. Bendeki çıkardığımda kapalı gibi duruyor neredeyse takarken genişleyip çok sıkı şekilde tutuyor.


  • bisorumolacaktı  (12.01.19 01:09:42) 
sakına zorlama arkadaşım. bırak tutturma daha iyi. bahsettiğin alet ızgarayı dağıtıyo ve çok basit bi plastikmiş gibi görünen ızgaralar 300-500 liralardan başlıyo. olmuyosa zorlama, gerekirse cama yapışanlardan felan alıp halletmeye çalış işini.


  • laragofret  (12.01.19 03:26:26) 
dikkatli kullanılırsa hiçbir zarar vermez ızgaraya merak etmeyin.

ancak sorun, mıknatıslı olanların telefonun sensörlerinin (gps özellikle) çalışmasını engellemesi ve en nihayetinde sensörleri bozma ihtimali. ona göre alın alacaksanız.

ben trust'ın yandan sıkıştırmalı bir modelini kullanıyorum, vatan'da ya da media markt'ta var. 34tl gibi bir şey. onu öneririm.
  • avianthem  (12.01.19 14:15:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.