[]

ucuz ama güzel kokan erkek parfümü

davil walker'dan hugo boss boss aldım ama 3 gün sonra artık koku gelmemeye başladı. 50 tl yi geçmeyecek güzel bir parfüm söyler misiniz




 
Bilindik markaların orj. parfümleri imkansız gibi. Koku gerçekten çok göreceli bir şey yakında varsa bir zara'dakilere bakın derim.


  • bisorumolacaktı  (12.01.19 01:12:27) 
50-100 bandında parfüm bakıyorsan zara'ya gideceksin. neredeyse bütün parfümleri pahalı başka parfümlerin klonudur. bana kokuları biraz senstetik geliyor ama 50 liraya kolonya veya çakma parfüm almaktan iyidir.


  • orpheus  (12.01.19 02:08:07) 
Mavi'nin erkek parfümleri çok güzel.


  • landho  (12.01.19 06:32:15) 
O fiyata guzel kokan Zara'da Lisboa var.


  • stavro  (12.01.19 09:35:14) 
Koton parfümleri fena değil. Açık parfüm lütfen alma. alkolün içine daldırılmış gibi kokuyor herkes.


  • teknikekip  (12.01.19 09:51:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.