[]

Avusturya schengen vizesi alanlar yardım

Avusturya girişli schengen vizesi için vfs global den randevu aldım evrakları toparladım fakat bazı belgeler hariç hepsi İngilizce olacak diyor , yakın zamanda vize alan var m? Hangi belgeleri verdiniz neleri İngilizce çeviri yaptınız acaba ?

İyi akşamlar


 
Istenilen belgeleri veriyosun. Dilekce filan yazacaksan ingilizce yazarsin. Onun disinda odalardan alinan faaliyet belgesi, is yerinden alacagin kagitlar filan da ingilizce olabilir. Bankadsn alacagin her belgede islak imza ve imza sirkuleri olmasina dikkat et. Cok onem veriyolar buna.

Gidip hesap dokumunu ingilizce almana gerek yok mesela ya da gelir belgeni.
  • kuehles blondes  (11.01.19 22:11:02) 
Ben calisma belgesini ingilizce alamamistim. Kendim ingilizce cevirisini yaptim verdim. Bi sorun cikmadi. Ceviriye para fln vermedim.
Bordro, sgk dökümü fln ingilizce olmaz zaten.

  • havada bulut  (11.01.19 23:06:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.