[]

facebook hesabının hacklenmesi

merhaba arkadaşlar,

bir arkadaşımın facebook hesabını hacklemiş suriyeliler. bu hesabı geri almak e-mail adresine kod istiyor ancak e-mail adresinin şifresini de unuttuğu için gelen kodu göremiyor.

bu hesabı nasıl geri alabiliriz?

 
Email adresinin şifresini hatırlat deyince ne diyor?


  • roket adam  (11.01.19 20:46:33) 
son yolladığın e-mailleri kime yollamıştın? ve konu başlıkları nelerdi? diye soruyor ama bunlara da bir sürü örnek yazmamızı bekliyor.

e-mail adresi de 10-15 sene önceki mail adresi. artık kullanmıyormuş yani zaten onu.
  • leni 09  (11.01.19 20:49:22) 
facebook supporta bir mail atın böyle böyle diye? kimlik görüntüsü isterler büyük ihtimalle


  • Techsavvy  (11.01.19 20:53:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.