[]

bu his sizde de oluyor mu?

sevgilimle aramız bozuk, ilgi göstermediğim için trip atıyor ve bu yüzden günlerdir konuşmuyoruz. bu ilişkinin rutini olduğu için artık ikimiz de sallamıyoruz. yakında ayrılırz ama ayrılırsam üzülmeyeceğim. en yakın, 7 senelik arkadaşım fuckbuddysi ile sevgili olduğundan beri aramıyor, tek dostumdan gıcık aldım bu iki yüzlülüğünden, davranışından dolayı. (uzun süreli depresyon geçirmişti ve hep destek oldum) gözümdeki değeri gitti artık. 7/24 konuşalım demiyorum ama insan arada bir en yakın dostunu arar veya ne bileyim telefonuna çıkar. çok uzun bir süre o istemediği sürece hayatımda yer vermek istemiyorum, hatta hayatımdan çıksa üzülmem bile. bayağı gözümdeki insani değeri 9’dan 6’ya düştü. artık sadece arkadaşım olarak görüyorum.
neyse işte bu iki olayın aynı anda yaşanmasıyla beraber bir şey fark ettim. sevgilim, yakın arkadaşım ve diğer arkadaşlarımla görüşmek istiyorum, ilişkimi düzeltmek istiyorum ama sonra biraz düşününce böyle daha iyi, yalnızlık daha iyi diyorum. hobilerime vakit ayırıyorum (2018’de 476 tane film izleyip, 12 kitap okumuşum) ama bazen de özlüyorum. özledikten hemen sonra aman böyle daha iyi moduna giriyorum yine. başka insanlarla zaten görüşmüyorum. şimdi mesela tek başıma aylardır olduğu gibi sinemaya gideceğim. sonra gece çorbacıya geçip çorba içip eve döneceğim. hafta sonu da finallere çalışacağım sadece.
bu boşluk, ortada kalmışlık, karar verememe hissi sizde de oldu mu? sanırım bu iki insanla artık hayatıma devam edemeyeceğim, okul bu sene bitiyor. yeni insanlarla yeni başlangıç yaparsam düzelirim diye düşünüyorum?


 
büyüyorsun.


  • i dont know i dont care  (12.01.19 13:11:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.