[]

İstanbul seçmeni

Merhaba,
Malum seçimler yaklaşıyor. Ben de seçmenin duygu ve düşüncelerini ve ruh halini merak etmekteyim. Normalde sokağa çıkardım ama çok yağmur yağıyor:/ O nedenle soruları buradan sormak durumundayım. Bu sorular dışında eklemek istediğiniz varsa onları da okurum.

1-Seçimde hangi adaya oy verme niyetindesiniz? Neden bu adayı tercih ediyorsunuz? Oy vereceğiniz aday ideal bir aday mı?
2-Seçimden beklentileriniz nelerdir?
3-Ideal bir dünyada seçilen kişinin İstanbul'da neyi değiştirmesini isterdiniz?
4-İstanbul'da yaşayan biri olarak kent ile ilgili en büyük kaygınız nedir?
5-İstanbul sürekli bir değişim içinde. Sizin gözlemlediğiniz değişimde neler yer alıyor. Bu değişimi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Cevaplarınızı mesaj olarak da atabilirsiniz.

 
1-kime verecegim belli degil ama ikram imamgiller’e kesinlikle vermeyecegim.
2–akp’nin ezici üstünlüğünü bekliyorum maalesef.
3- hazretipeygamber gelse bunu degistiremez fakat trafik olmasa ve asayis duzgun islese istanbul dunyada yasanabilecek en guzel sehirlerden biri.
4-en buyuk kaygim bahsettigim gibi goc ve dusen gelir duzeyiyle asayis sorunlari.
5-degisen bir bok yok. İnsaat ancak. Onun da sonu gelmez zaten.
  • Deathrow  (11.01.19 15:31:55) 
sorulara cevap vermeyeceğim.
ancak şu var, etrafımda kimse "istanbul için en iyi aday bu" diyerek oy kullanmıyor. bir partiye aidiyet hissedip, onun adayını alkışlıyor insanlar.
seçimden sonra ince Chp'nin başına geçse, kimse Kılıçdaroğlu'nu aramaz. Ak partiye karşı olmasına rağmen Binali Yıldırım'a inanıp oy verecek olmaz. geneli tabi. benim gördüğüm. kanımca.
  • lovemyself  (11.01.19 15:34:21) 
1- binaliye karsi en guclu adaya. Ideal mi bilmiyorum.
2- hicbir sey. Sonucu belli olan secimden ne bekleyeyim? Sonucu biliyorum.
3- arapca tabelalari kaldirtsin. Park sorununu cozsun, trafik sorunu cozsun. Toplu tasimada gangbang sorununu cozsun.
4- inşaat ve rant
5- ortadogululasiyoruz. Fakirlesiyoruz.
  • stavro  (11.01.19 15:58:42) 
1-kimseye
2-daha beton bir istanbul
3-nüfusu 5 milyona düşürmesini
4-nüfus
5-bok gibi
  • mutlu yillar sana  (11.01.19 16:46:21) 
Akpliler beter olsun diye bu seçim oyum onlara şovmeni olamadım, kentsel dönüşüm muhabbeti hızlansın diye çok güzel hizmet aldığım ilçe belediyemi onlara emanet edecek kadar paragöz yavşak olamadım, kime vereceğimi bilmiyorum beni temsil eden parti yok herkes kaka ya enteli olamadım. O yüzden Chp'ye basıp geçicem.

Neden?
Ataşehir belediyesinin hizmetinden memnunum ve particiyim.

*Ayrıca istanbul bok gibi şehir ağlaklığı yapamadığım için özür dilerim. Normalde her istanbul sorusunda yapılır bu ama ben seviyorum burayı.
  • eazy  (11.01.19 19:11:07 ~ 19:12:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.