[]

Hereditary'yi izleyip korkan

Korku filmi izleyip de korktuğumu pek hatırlamıyorum. Belki çocukken... 18 yaşındayken Dabbe'yi izlemiştim bir sahnesi gece uyutmuyordu beni... Neyse Hereditary diye bir film fragmanı gördüm. Conjuring tadında bir şey izlerim diye düşündüm. Conjuring 1-2'yi izlemiş ve eğlenmiştim ama pek korktuğumu söyleyemem.

Hereditary'yi bu gece tek başıma izledim. 31 yaşında eşek kadar bir adam olarak fena halde korkuyorum şu an... Bayağı korkuyorum. Bir an önce sabah olsun diye bekliyorum. Işığı ve gözümü kapadığım an birçok sahne gözümün önüne geliyor. O kadar korku filmi izledim de ilk defa böyle korktum.

Benim gibi korkan var mı, yoksa benim korkaklığım mı tuttu?

 
ya benim korku eşiğim çok düşüktür, doğaüstü olayları anlatan filmlerden çok korkarım. o yüzden merak ettiğim korku filmlerini ofiste izliyorum, sıkıntı olmuyor. bu filmi evde akşam izlemiştim. finalin bağlandığı yer dandik olsa da izlerken ve izledikten sonra çok korktum. etkisinden çıkmam bikaç günü aldı.


  • elorelia  (11.01.19 09:09:51) 
eşşek kadar bir adam olarak benim de etkisinden uzun süre çıkamadığımı söyleyebilirim. öyle aman aman korkan biri de değilim asla. ama bunların yaptığı tam terbiyesizlik yahu :D


  • winston  (11.01.19 09:31:01) 
ben korku filmi severim ama pek korkamıyorum. korkmasam da beğendiklerim oluyor tabii ama bunu beğenmemiştim. ama genelde beğeniliyor gördüğüm kadarıyla.


  • tepedeki psychedelic adam  (11.01.19 09:45:42) 
İzlemeyi düşünüyodum söylediğin iyi oldu götü titrek adamım ben teşekkürler.


  • Giovanni Pipitto  (11.01.19 10:11:43) 
Sonunu o kadar saçma bağladılar ki korku kısmı tamamen anlamsızlaştı bu film için bende.


  • mavibalık  (11.01.19 12:02:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.