[]

Chrome Youtube video takılması [çözüldü]

takılma derken hız yada yükleme ile alakalı bir sorun yok. youtube da video izlerken 2 - 3 saniyede bir saliselik takılmalar, atlamalar oluyor. seste sorun yok. bhdd ye kayırlı videoları izlerken de sorun yok. eklentileri kaldırdım, flash ı kaldırdım, artık klasörleri sildim yeniden yükledim yine de değişen bir şey yok.

çözümü bilen var mı?


 
tarayıcı değiştirin.


  • i dont know i dont care  (11.01.19 02:36:54) 
uzun süre opera beta kullandım neden sonra bir güncelleme geldi ve aynı dert hasıl oldu. epey kurcaladım ama çözülmedi. ben de normal opera kurdum, sorun kalmadı...


  • late viper  (11.01.19 03:17:09 ~ 03:18:55) 
720p50 veya 720p60 mı ne yazan videolarda bana da oluyor bu, 480'e düşürüyorum bitiyor. ekran kartının yetersizliğine yordum ben.


  • gkhncnzdgn  (11.01.19 12:45:21) 
"gkhncnzdgn"
ekran kartınzı ne?
10 yıllık pcde onboard ekran kartı ile takılmıyor. sorun ayalarınızda.
  • i dont know i dont care  (12.01.19 13:05:42) 
bir şeyler buldum. sorun sanırım avira dan kaynaklanıyormuş. yabancı forumlarda son 1 hafta 10 gündür aynı sorundan şikayet edenler var.

eğer youtube gibi platformalrda video izlerken mikro takılmalar yaşıyorsanız ve farenin tekerleğini kullandığınızda yine saliselik takılma sorununuz var ya avira yı tamamen sistemden kaldıracaksınız -uninstall etmeniz lazım devredışı bırakmak işe yaramıyor- yada chrome u yönetici olarak çalıştırmanız -sağ tuş- gerek.

aynı sorunu yaşayanlar için duyuruyu silmiyorum.

kaderde kendi duyurumuza tik atmak da varmış. keh keh keh.
  • issiz karga  (13.01.19 21:17:56) 
@gkhncnzdgn şunu dener misin:

ayarlar > gelişmiş ayarlar > sistem > Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan seçeneği açıksa kapat, kapalıysa aç.
  • issiz karga  (13.01.19 21:19:09) 
arkadaşın duyurusu altında daha çok benim duruma odaklanılmış, teşekkür ederim ve soru sahibi kusura bakmasın.
evet, ikisini de denedim. amd apu a4-4000. 12gb ram, w7, opera/chrome.

  • gkhncnzdgn  (13.01.19 23:35:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.