[]

4 aylık kedimizi sahiplendirmek istiyoruz

Merhaba,

4 aylık erkek kedimiz Vidanjör'ü sahiplendireceğiz.
Arabanın içerisine sıkışmış iken bulan komşumuz sokağa bırakmak üzereyken aldık. O zaman 1 aylıktı ve çok kötü durumdaydı. Tedavisi ve aşıları yapıldı.
Sahiplenmek için değil de tedavi ettiririp biraz büyüyene kadar bakalım diye almıştık. İyileşti toparlandı çok şükür. Sağlıklı ve enerjik. Çok oyuncu ve kucak hastası. Tuvalet eğitimi var.

Söylediğim gibi sahiplenmek için değil iyileştirmek adına aldık fakat pek sevdik alıştık. Buna rağmen kalıcı olarak bakamayız. Yaşam şeklimiz pek uygun değil. Daha çok onun faydası için vermek istiyoruz.

Fotoğrafların hepsini linklerde görebilirsiniz.

eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

Not: İsmi tuhaf gelebilir, zaten ismine alışık değil. Kimliğinde de böyle yazıyor ama değiştirilebilir.

İlgilenirseniz buradan ve pinartucepinar@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Yer İstanbul ümraniye. Semt mühim değil araç ile herhangi bir yere getirip teslim edebiliriz. Bu arada arabaya alışık, birçok kez veterinere gittik geldik hiç huysuzluk etmedi. Aynı şekilde veterinerde de öyle sakince duruyor. Çok minikken alıştığı için olsa gerek.

Bakamayacak olmamız onu sevmediğimiz anlamına gelmiyor. Sahiplenecek olan kişi onun sağlığına gereken özeni göstermeli.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.