[]

Rus belediye başkanı adayı seçilir mi sizce?

Anastasia Petrova Çetinkaya Alanya belediye başkanı adayı olmuş. 35 yaşında, 5 dil biliyor, Oslo üniversitesi, siyasal bilgiler mezunu.

www.youtube.com


 
Alanya birkaç yıl önce gittiğimde felaket şekilde ülkücü tayfanın kalabalık olduğu bir yerdi. Hatta birkaç evde kurt, MHP bayrağı falan görmüştüm. İmkan dahilinde görünmüyor.


  • zaman  (10.01.19 00:17:58) 
yok.


  • der meister  (10.01.19 00:20:01) 
seçilmez.

zaman'ın dediği gibi biraz. geçen seçimde mhp ve akp yarışıyordu. mhp 60k, akp 51k, chp 36k oy aldı. bu seçimde bir şey değişeceğini sanmıyorum.
  • MtKrt  (10.01.19 00:55:28) 
antalya-mersin-muğlanın yerlisi yörük kesim ülkücü, alayı sarkık. bakma turizmde çalışanların modern göründüklerine.
geçici işçilerin çoğunun ikameti orada değil, kimse de aldırmaz zaten. gelip devamlı yerleşmiş olup az gelirli çalışanlar genelde AKP kesimi.
yerleşik yabancılar anca bu rus gelinler vatandaş olur, az yani vatandaş olan
geriye kim kaldı? az bi emekli cumhuriyet öğretmeni, üniversiteli filan var :) kurtarmaz.
  • niye ama  (10.01.19 01:49:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.