Konuşurken dokunan kadın

Selamlar arkadaşlar insanlar dile getiremedikleri duyguları jest ve mimikleriyle anlatir. Geyiğini hepiniz biliyorsunuz dostlar. Şimdi çalıştığım kurumda bir hanımefendi var ne zaman konuşsak, bir araya gelsek her konuşmada elleri sürekli üzerimde istemsiz olarak dokunuyor farkındayım. Sizce ne yapmalıyım yani bunu yapmamasıni daha dikkatli olması konusunda onu uyarmalı miyim yoksa kalbini kırmaya gerek yok mu belki sadece fazla dost canlısıdir sizce?

Telden yazdım kusura bakmayın Türkler gelecek

sen adım atana kadar her şeyi yapıyorlar; dokunuyorlar, omzuna yatıyorlar, el şakaları v.s sonra sen adım atınca 'ya ben seni arkadaş olarak görüyorum' deyip çıkıyorlar.

bunu anlamanın en iyi yolu ellemek. elleyin bir.
  • old but hot  (09.01.19 21:11:19)
"yalnız dokunmazsak:)" de dokunmaz bi daha.

  • lata  (09.01.19 21:18:38)
Farklı bir ortamda, arkadaş grubu içerisinde filan, dokunarak konuşanlardan nefret ettiğini söyle ortaya.

  • teritori  (09.01.19 21:40:31)
Tikim var huylaniyorum de.

  • stavro  (09.01.19 21:58:09)
Sen de ona dokun

  • Delay Fuze  (09.01.19 22:24:42)
Şimdi iki sebebi olabilir. Dediğin gibi kız hoşlanıyordur ve bu yüzden kendine hakim olamıyordur.

Bir de benim de eskiden dahil olduğum bir grup var ki kadın erkek hatta tanıdık tanımadık herkese istemsiz dokunan tipler. Üniversitede yakın arkadaşımın söylemesiyle farkına varıp kendimi sürekli kontrol ederek üstesinden gelmiştim.

Kızın diğer insanlarla olan ilişkisine bakarak hangi gruba dahil olduğunu bulabilirsin. Eğer birinciye dahilse hoşlanmadığını belli edecek mimikler yap veya bir adım geriye çekil. Diğer gruptansa yakın arkadaşı uyaracak yapacak bir şey yok.
  • ruhen hastayim ben  (09.01.19 22:25:36 ~ 22:25:58)
başkalarına da dokunuyor mu ona dikkat et
benim devamlı aynı ortamda bulunduğum bir mekanda çok hoş bir kız vardı
ne zaman konuşsak dokunuyordu bana
biraz gözlemledikten sonra henüz yeni tanıştığı insanlara bile çekinmeden dokunduğunu fark ettim, benden hoşlandığı yok yani
  • superb  (10.01.19 15:52:00)