[]

"Kader mahkumu vesikalı kadın" ne demek?

CHP üyesi, Didem Arslan için "Kader mahkumu olan vesikalı kadınların daha çok saygıyı hak ettiğini düşünmeye başladım" demiş.

Cahilliğime ya da süt çocuğu olarak yetiştirilmeme verin lütfen;

Kader mahkumu vesikalı kadın ne demek? Kadına neyi itham etmiş herif?

 
vesikalı kadın genelevde çalışan kadın oluyor.

hapis yatanlara da kader mahkumu deniyor.

yok şaşırmadım ben, tombiş yanaklı bir arkadaşımızsın nereden bilebilersin ki :)
  • killerbee  (09.01.19 20:36:47 ~ 20:39:11) 
Seks işçilerinden bahsediyor. (bkz: vesikalı)


  • hikmet iv  (09.01.19 20:37:17) 
  • ya ben lan neyse  (09.01.19 20:38:56) 
@killerbee Tahmin ettim de "o kadar değildir herhalde, bunu kastetmemiştir yani yuhh ohaa" diye düşünmek istedim.

Ne desem gg...
  • Cesario  (09.01.19 20:49:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.