[]

Kahve falindan anlayan?

Bence yorumlanacak birsuru sekil cikmis. Var mi anlayan bu konudan? Siz ne goruyorsunuz?:)

eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

 
birini çok fena parmaklayacaksın.
prntscr.com

  • datnet  (09.01.19 17:11:31) 
Birbirine yürüyen 2 karakter var, bu karakterler sevgili olma ihtimali olan kişiler olabileceği gibi herhangi bir iş/ortaklık/proje için anlaşma yapmak isteyen kişiler veyahut eskiden kavgalı olup artık barışmak isteyen aile/arkadaş ilişkileri de olabilir. Önleri açık, sözkonusu her ne ise gerçekleşecek.

Bu karakterlerden birinin arkasında onu sürekli kötüye teşvik eden, daha doğrusu sözkonusu ilişki için vazgeirmeye çalışan biri var. Fakat bu kişi ilgili karakter tarafından sürekli baskılanıyor, uzun vadede problem yaratacakmış gibi durmuyor. Zamanla yakanızdan düşecektir.

Bir yerlere kök salma arzunuz var, bu kalıcı düzgün bir iş, yeni ve uzun ömürlü sorunsuz bir araba veya kalıcı bir ev alma şeklinde olabilir. İşaretler iyi, bu isteğinizi hayata geçirmeniz için bir engel yok.

Kalkıştığınız ufak çaplı bir iş şimdilerde iyiye gidiyorken ilerde duvara toslayabilir ve size mutsuzluk yaratabilir. Canınız sıkılacak ama küçük çaplı bir iş olduğu için hızlıca üstesinden geleceksiniz. Daha sonraki girişimlerinizde de o iş olmayacak gibi duruyor.

Bugünlerde mide sorunları yaşayabilirsiniz, yediklerinize dikkat etmekte fayda var. Evcil hayvanınız varsa ondan size veya bir misafirinize gelme ihtimali olan ufak bir zarar var, çizik atmak gibi. Yoksa sokaktaki hayvanlara dikkat edin.

Not: Yukarıdakiler tamamen sallamasyon olup lütfen hayatınızı burda yazılanlara göre şekillendirmeyiniz :)
  • taurina  (09.01.19 17:30:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.