[]

casper via f1 cihazda instagram video sesi donma sorunu

merhaba arkadaşlar. 1 yıllık casper via f1 kullanıcısıyım ve kendisiyle seviyeli bir ilişkimiz mevcuttu. ta ki yakın vadede instagramda takılırken bazı videoların sesinin o videoyu geçmiş olmama rağmen çalmaya devam etmesi sorunsalına kadar.
programı kapatıyorum yok. tüm uygulamaları sonlandırma menüsünden zorla kapatıyorum yok. telefonu yeniden başlat yapmadan sorun düzelmiyor. o da bir sonraki takılmaya kadar. günde 3-5 kere aç kapat yapmam gerekmeye başladı bu da artık can sıkıcı bir hal aldı. sorun cihazda mı instagramda mı acaba ?
yok mudur çaresi bilen eden a dostlar, romalılar, yurttaşlar.


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.