[]

Tombul yanak nasıl iner? (sakalı kestim 13 yaşıma döndüm)

Arkadaşlar iş için sakalları kestim. 26 yaşındayım ama abartmıyorum 13 yaşında gösteriyorum şu an. İddaa bayisine gitsem kimlik sorarlar o derece. Neyse;

SORU 1: Hangi saç şekli ile sakalsız görünümün yarattığı "ofsayt" görüntüden kurtulabilirim?

Benim yanaklar da çıktı ortaya.

Boy 170, kilo 65. Kilo vermem pek uygun değil çünkü bağışıklığım çöküyor "windows 95" gibi, hastalanıyorum hemen.

SORU 2: Estetik ameliyatı olmadan yok mu bu yanakları indirmenin bir çaresi?

İstediğim görüntüye ulaşmak için 5 kg falan vermem lazım o da mümkün değil.
not:Oval yüzüm var.

 
Bişektomisiz zor.


 • angelus  (08.01.19 22:38:00) 
@angelus

Peki alınan kilolar neden yanakta birikiyor? Başka şişecek organ kalmadı da yanaklar şişmiş gibi duruyor. Dediğim gibi istediğim görüntüye ulaşmak için vereceğim kiloya insem 2.ye vereme yakalanırım.
 • Cesario  (08.01.19 22:43:37) 
radyofrekans ile ameliyatsız yanak inceltme olayı var. türkiyeye yakın zamanda geldi sanırım. rene clinic'te uygulanıyor, geçen gün instagramda uygulamayı izledim hatta anında etki ediyor.


 • bxgx  (08.01.19 22:47:13) 
Artık bişektomi yerine lazer tercih ediyor birçok doktor.


 • marla is in my head  (08.01.19 22:48:02) 
Yağ hücresi olan her yerde birikiyor işte, orada da birikiyor, biraz da genetikle alakalı tabii ne kadar birikeceği, kiminin suratı kemikli yağsızken kimisi bazlama gibi oluyor, genetik bu şekildeyse yapacak pek bir şey yok, yani kilo vermek de çözüm değil nasıl olsa çok düşük kilolara inince aynı kiloyu fazlasıyla geri alıyorsun.


 • angelus  (08.01.19 22:52:20) 
Her insanın aynı bölgelerindeki yağ depolama önceliği farklı oluyor +1

Kilonuz sağlıklı, yanak için kilo verecek bir durum yok. Tek çözüm estetik operasyon gibi.

Bu arada geçen bir gif gördüm Johnny Depp'in çocukluktan bugüne fotoğraflarını slayt yapmışlar. Adam hiçbir dönemde kilolu değil ama o bile 20'li yaşlarının ortasına kadar yanaklı. Sonra bir anda avurtları çökmeye başlıyor.
 • otonomo  (08.01.19 22:58:04 ~ 22:58:55) 
öyle ben yanaktan 5 kilo vereyim diye olmuyor o, hint fakiri gibi bile kalsan yanakların tombiş olucak.

kızlar gelip makas alıcak hep senden, hatta hoşlandığın kız bile makas alıp ay ne tatlı şeysin şenn diyecek, üzüleceksin.
 • killerbee  (08.01.19 23:02:27 ~ 23:03:40) 
@ottonomo O zaman doğal haliyle inmesini beklicez.

Estetiğe karşıyım. Yanağı düzeltsen dersin dişimi de düzelteyim, ora düzelse kulakları da düzelteyim dersin. Bunun arkası kesilmez.

Vücudumla para kazanmıyorum. Ama jigolo, manken vs. gibi vücudumla para kazandığım mesleğim olsa estetik işine girerdim.

@killerbee Ben bıraktım aşk-meşk işlerini ya, sen geriden geliyorsun. :)
 • Cesario  (08.01.19 23:06:28 ~ 23:06:43) 
1- genetik o olay, neyi nasıl yapmaliyim diye dusunme boşuna.
2- hicbir yolu yok duzeltmenin.(disaridan müdahale disinda)

 • stavro  (08.01.19 23:10:55) 
bir iğne çıkmış, gıdı vs. eritiyor. muhtemelen yanakta da kullanılıyordur. laf lafı açtı, öylesine konusu geçmişti, çok ilgilenmediğim bir konu olduğundan hiç detay aklımda kalmadı, doktor da bana öneri için değil, sadece konu açıldığı için üstün körü bahsetmişti. çok detay vermedi. bilgi isterseniz ararsınız, saltat klinik, internet sitesi aysegulsaltat.com . benim doktorumun ismi sevinç elinç, göztepe şubesinde. iyi doktordur. cerrahpaşa tıp mezunu. sırf istiyorsunuz diye, gerekli değilse, ihtiyacınız olmadığını düşünürse hiç bir işlem yapmaz. bu yönünü severim


 • 1980  (09.01.19 00:16:57) 
Tombul yanak kotu bir sey degil. Bu demektir 15-20 sene sonra yanaklarin cokuk olmayacak. Spor yapsan yuzun de tonlanir ama abuk subur yag cektirme falan anlamsiz ozellikle erkek icin.

Ozet: spor yap
 • hot potato  (09.01.19 01:37:17 ~ 01:37:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.