[]

Koldaki morlukların sebebi

-1 aya yakındır bu şekilde.
-Alerji-kaşıma durumu yok.
-Kan sulandırıcı bir ilaç kullanmıyorum.

Daire içindeki alanlar da orta kısım kadar olmasa da mor ancak ışıktan tam gözükmemiş.

Sebebi ne olabilir ?.

eksiup.com

 
tam seçilmiyor ama çatlak mı acaba?


  • hunili li lii  (08.01.19 21:47:54) 
catlak:/


  • mula  (08.01.19 21:59:35) 
Morluk değilki bu deri yırtığı. Çatlak yani. Hamilelerin kullandığı yağlar ve kremler var, önlemek için kullanılabilir ama etkisi var mı bilmiyorum.


  • curukturpkokusu  (08.01.19 22:51:51) 
Kol niye çatlar ki ?. Üst deri içten yırtılıyor yani doğru mu ?.

Kilolu biri de değilim.
  • sumuklurakun  (08.01.19 23:07:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.