[]

Sokak kedisini eve almak

Geçenlerde 2. Kedi diye duyuru açmıştım.
Farklı bir şehirde (bir zamanlar orda ikamet ettim) binadakilere kendini sevdiren bir sokak kedisi var. Tanıdık gördüğü zaman şaklabanlıklar yapar. Hatta bunu bir hafta filan eve almıştım yaralıydı. Düzelince kaldığı binaya götürdüm tekrar. O zamanlar bende kedi de yoktu.

Şimdi bu fırlamayı bizim kızın yanına alsam mı diyorum. Kız 8 aylık bu oğlan 1,5 yaşında.

Alışamazlarsa en azından bildiği, kendini sevip koruyanların, besleyenlerin olduğu bir yere bırakma şansım var.

Başka bir kedi alıp da uyuşamama olasılığında ne yaparım bilmiyorum. Ara sıra evdeki kediyi düşünüp özgürlüğünü mü kısıtlıyorum yoksa iyilik mi yapıyorum diye melankoliye bağlıyorum.

Bu arada önceki duyuruda mesaj atan arkadaşlar oldu, sağolsunlar. Kedi sahiplendirmek için. Ancak ben Gaziantep’te yaşadığımdan mümkün olmadı. Gaziantep’teki ilanlar da güncel değil. Yoksa sahiplendirme bekleyen bir kedi almak isterdim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.