[]

Transa girmek, hipnoterapi ve derin trans

Şimdi geçmişini, daha doğrusu geçmişindeki önemli bir anı hatırlamak isteyen dissosiyatif bozukluğu olan bir hastaya hipnoterapi uygulanıyor fakat hasta hafif transta bilinci açık olduğu için kaçamak cevaplar veriyor veya yalan konuşuyor. Bu durumda bilinçaltına ulaşmak için derin transa mı sokulmalı. Eğer öyleyse derin transa nasıl girilir. Hafif transla derin olanın farkları nelerdir?
 
hipnoz, trans vs bütün bu durumlarda kişi yalan söyleyebilir ya da o yanıtı vermemek için hayali bir senaryo uydurabilir.


  • orpheus  (08.01.19 17:23:57 ~ 17:24:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.