[]

balık burcu erkeğinden intikam almak

2018’de rusya’da arama motorlarında ilk 5’e girmiş. neden balık burcu erkeği? bu kadar genellenecek ne yapmış olabilirler?
 
bence tesadüfen gelişen bir şey değildir. Bir stand-up komedyeni bir şaka yapmıştır, bir dizide, programda falan bununla ilgili bir bahis geçmiştir ve insanlar onu araştırmıştır, diye düşündüm ben.


  • sopiro  (08.01.19 16:24:12) 
henüz ikizler burcu ile tanışmadıklarındandır.

ciddi cevap: ulusal bir esprisi olabilir, bir programda geçmiş olabilir +1
  • damla sakızlı dondurma  (08.01.19 16:26:19) 
Oraları bırakıp sıcak denizlere inmek istedikleri için olabilir.


  • j r r tolkien hayrani  (08.01.19 16:32:14) 
Genelde boyle seyler demem de kadinlar bu islere cok romantik yerden bakiyorlar. Erkekler ben balik erkegiyim gidim su kiza yanasayim demez. Sonra neden erkekler bu kadinlarin kalbini kiriyor oluyor.


  • Traveller  (08.01.19 17:56:36) 
Sevişip yoğurt yiyince zehirleniyormuşsun.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.01.19 18:35:22) 
ben de intikam istedim bir balık burcu erkeğinden. çünkü bir balık burcu erkeği tarafından aldatıldım. demek ki türkü rusu hepsi aynı şerefsizlerin...


  • batlegolas  (11.01.19 02:40:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.