[]

Nasıl çevirebilirim?

The predominant desire that so many of these people have was they wanted to be ordinary and it was... jeans was a really important medium...

@sopiro, orayı çevirmedim.


 
bu insanların çoğunun xxx'e sahip olmak için duyduğu şiddetli arzunun sebebi, sıradan olmak istemeleri ve kotun gerçekten de önemli bir araç olmasıydı.

ortadaki büyük harfli yerde şirket adı ve kurucusu yazıyor, bağlamla alakası yok.
  • sir gawain  (08.01.19 14:22:33 ~ 14:29:06) 
Bu insanların çoğunun güçlü bir biçimde hissettiği şey, sıradan olma arzusuydu. Kot pantolonlar da bunu elde etmenin önemli bir yoluydu.


  • duseyazar  (08.01.19 16:43:35 ~ 16:43:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.