[]

Türkiye’deki bütün kfc’ler böyle pis mi?

!!!!!DİKKAT MİDESİ HASSAS OLANLAR İZLEMESİN!!!!!

Kfc Kadıköy, artık hangi şubeyse, mutfağından çekilen görüntülerde pislikten geçilmiyor. Bunu şikayet eden çocuğu da döve döve işten atmışlar. Bütün kfc’ler böyle mi peki, tecrübesi olan veya şubelerinde çalışmış arkadaşlar var mı?

www.youtube.com

!!!!!DİKKAT MİDESİ HASSAS OLANLAR İZLEMESİN!!!!!

 
Olur öyle şeyler dışarda yemek yediğiniz çoğu yer boyledir


  • seyyar satıcı  (08.01.19 00:06:07) 
bu tarz franchice sistemi ile büyüyen yerler için normal.


  • trgydl  (08.01.19 00:34:14) 
Fotoğraflar fazla kalitesiz, haber içeriği de fazla boş.

Fast Food restaurantları pek savunulacak yerler değildir ama temizlik konusunda türkiye ortalamasının üstündedirler bence.
Mcdonald'sın açık mutfak uygulaması vardır, tenha zamanlarda depolarına kadar gezebilirsiniz. Pek uygulandığını zannetmiyorum ama 30 dk'da bir el yıkama kuralları vardır bir de.

TAB gıda grubunu pek sevmem özellikle burger king pek temiz görünmez gözüme ama zaten bunların bir çoğunda kasadan arka tarafta neler döndüğünü görebilirsiniz, hazırlayanları da ızgaraları da kızartma makinelerini de. Yani mükemmel yerler değiller tabi ama şahsen benim beklentilerimi karşılayan yerler genellikle.
  • atom karincanin torunu  (08.01.19 00:43:31) 
kfc amerika'da bile bu durumda aslinda, bi tek cin'de iyiler ilginc bi sekilde www.youtube.com


  • hjarteblod  (08.01.19 03:23:24) 
Bir çakallık var bu işte sanki. Bilemiyorum adnan, başka bir sebepten çocuğu dövmüş olabilirler. Ben ikna olmadım.


  • insomnia  (08.01.19 08:45:55) 
yıllar önce bir dönem bir alışveriş merkezinin yönetiminde çalışmıştım. uğur dündar baskını tarzında restoranların mutfaklarını denetlemeye gittik. maalesef hepsi birbirinden beter bir halde. tek yemek yenebilecek yer mc donalds'tı. gerçekten 10 numara temizlik ve düzeni vardı. geri kalan kebapçısı, köftecisi vs. çok pisti. yani kötünün iyisi bu görüntüler. emin olun restoran mutfaklarını görseniz yemek yemezsiniz dışarıda.


  • delidir yakalayin  (08.01.19 08:50:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.