[]

okcupid'de short term relationship ve üstünü arayan kadınlara sorular

1-yeterince soru cevapladığınızı düşünün. %90 üzeri match aldığınız ancak tipini ilk gördüğünüzde beğenmediğiniz ve haliyle "like etmediğiniz" bir erkeğin mesajına cevap verme oranınız nedir?

2-ikinci soru; %90 üzeri match aldığınız bir erkeğin tipini beğenmeseniz bile like eder misiniz?

3-son soru; %90 üzeri match alıp tipini de gayet beğendiğiniz erkek sayısı çok mu? denk gelme sıklığınız nedir?

not: soruyu aslında aradığı kısmına hook-up yazmayanlara sordum ama oraya yazmaya utanıp hook-up arayanlar da cevap verebilir.

 
1- mesajina bagli. “Selam” “merhaba” vs klise ve siradan bisey yazdiysa no-go

2- tovbe bismillah denecek kadar cirkin degilse ama tipi hosuma gitmediyse de zaten profilini okuyorum, hosuma giderse tipini begenmesem de like veriyorum.

3- cok.
  • kuehles blondes  (08.01.19 10:47:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.