[]

yeni tanıştığınız insanlara nasıl güveniyorsunuz?

Haberler insanı çok korkutuyor. Var mı kriterleriniz? Birkaç ay dışarıda buluşma iyice tanıyınca eve davet etme ya da evine gitme gibi.
 
Yeni tanıştığım insanı evime davet etmem, evine gitmem. Muhabbet ediceksem dışarda muhabbet ederim yeterli olur benim için.


  • Boris  (07.01.19 15:05:00) 
Ben gbt yapıyordum:)


  • bos gezenin bos ustasi  (07.01.19 15:09:07) 
Ben tirsmam pek. Karsidaki de beni yeni taniyor zaten.


  • stavro  (07.01.19 15:36:16) 
kimseye güvenmem. iyice tanımadan eline bile dokunmam.


  • lata  (07.01.19 15:40:10) 
Paranoyak değilim. Daha hiç görüşmeden evine gittiğim bile oluyor. Şimdiye kadar hiç zarar görmedim aksine bir sürü güzel insan tanıdım.

Tavsiyem haberleri takip etmeyi bırakın. Paranoya sarmış her yanınızı.
  • catch the arrow  (07.01.19 15:46:17) 
evime gelen herhangi birine sonsuz güvenirim ve tüm benliğimle onun olurum.


  • datnet  (07.01.19 15:47:02) 
İnsanlara 10 üzerinden 10 puan verip, hata yaptıkça puan kırmayı tercih ediyorum. Mesela burada tanıştığım kimseyi tanımıyorum ama çoğu kişinin normal hayatımda tanıdığım kişilerden daha fazla iyiliğini görmüşümdür. İnsanlara şans vermek gerek.


  • Bu yol nereye gider bilmem ama yürüyorum işte  (07.01.19 16:11:33) 
catch the arrow +1


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.01.19 16:40:29) 
kaşından gözünden anlamıyor musun kimin ne olduğunu


  • bardakigüneşgözlüğü  (09.01.19 01:08:18) 
Ben zaten yeni insanlarla beraber olamıyorum. Genelde çevremden, uzaktan tanıdıklarım vs oluyor. Aşağı yukarı bir fikrim oluyor bu yüzden.

İnsanlardan korkmak için ev kriterine gerek yok ben güpegündüz bir sürü olay yaşadım. Paronaya yapacaksak kötü insanlar her yerde var.
  • jazzabel  (09.01.19 08:36:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.