[]

Duvarı komple poster ile kaplatmak, yaptıranlar?

Unkapanı alt geçitte bir kağıtçıda gördüğüm bir uygulama ve çok hoşuma gitti. Katalogda inanılmaz güzel fotoğraflar var. Mesela bir orman fotosu seçiyorsun 4 metreye 4 metre basıp duvara yapıştırıyorsun. Ustasıyla yaparsan 350 lira kadar bir maliyeti varmış. Boş duvara bakmaktan veya bir kaç tabloya uçuk paralar vermekten daha güzel bir çözüm gibi geldi. Görüşlerinizi ve uygulama yapan varsa fotolarını alırım bu başlığa.
 
Dandik dönerci gibi olur. Bir duvarı da komple ayna kaplat bari başlamışken. Oda büyük gözükür.


  • catch the arrow  (06.01.19 13:33:58) 
pinterest e room wallpaper diye aratınca bir sürü çıkıyor. çok iyileri var.


  • silver apple  (06.01.19 14:02:11) 
yapma


  • birtambirboludort  (06.01.19 14:57:55) 
güzel olur.ben bisikleti asacagim duvara böyle bir şey düşünüyorum.


  • hasmetizm 2046  (06.01.19 21:10:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.