[]

Refarans Monitöründen Çızırtı Gelmesi

iki tane presonus eris e5 refarans monitöre sahibim. Birinsinden bir cızırtı geliyor. Problem ses kartında kesinlikle değil çünkü line in girişini çıkarınca da devam ediyor cızırtı. Elektriksel bir problem olduğunu düşünüyorum ya da oksitlenme. Çok rahatsız edici değil ama gene de rahatsız oluyorum. Ne yapmam gerekiyor?
 
Topraklama sorunu olabilir diye dusunuyorum. Farkli bir prizden denediniz mi? Ya da bagli oldugu coklayici prize takili diger cihazlari sokerek denediniz mi?


  • lynda.com  (05.01.19 20:54:38) 
cızırtıyı kaydet koy bakalım.


  • alperz  (05.01.19 21:06:38) 
topraklama konusunu ben de düşündüm. Biraz önce elektrik kablolarını yerini değiştirdim düzeldi. Ürün yurtdışından geldiği için girişleri için dönüştürü var. dönüştürücülerden de kaynaklabilir. Tekrar oluşmaya başlarsa ses kaydı alıp yükleyeceğim.


  • spackinq  (05.01.19 21:54:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.