[]

Ayakkabı içine rahat tabanlık almak işe yarıyor mu? (hangi ayakkabı)

www.decathlon.com.tr

Memory tabanlar çok ünlü mesela. Klasik sayılabilcek bir ayakkabı almak zorundayım iş için, 12 saat ayakta durucam.

Kesinlikle taban almalı mıyım? Siz yararını gördünüz mü yoksa para tuzağı mı?

50 TL ve üzerine çıkamam.

 
Önce tabanı al, deichmannda satılanlar fena değil mesela. Decathlondakini kullanmadım ama iyidir zannımca. Sonra tabanlıkla gidip yeni ayakkabıyı al henüz klasik ayakkabıyı almadıysan.


  • curukturpkokusu  (05.01.19 20:20:19) 
www.boyner.com.tr
www.greyder.com

Şöyle bir ayakkabı alacam. Oxford tarzı yani. Bunlara da izin varmış giymeye.

@curukturpkokusu
  • Cesario  (05.01.19 20:28:13) 
Bir de geçen boynerde bir bot denedim, markası forelli. Kadın botuydu ama inanılmaz rahatttı. Tabanlığa ihtiyaç duymayacak cinsten. Ortopedik taban yapıyormuş bu marka ayakkabılarını. Erkek modellerine bakabilirsiniz.


  • curukturpkokusu  (07.01.19 10:09:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.